Z Berlína na Kubu: levné letenky do Havany
25.2.2022

Z Berlína na Kubu: levné letenky do Havany

10 715

O této nabídce

Pokud hledáte jarní letenky směrem Karibik, upřete své zraky do rezervačního systému aerolinky Iberia. Španělský dopravce nyní nabízí zpáteční letenky z Berlína na Kubu za velice pěknou cenu 10 715 Kč. Cílovou destinací na tomto karibském ostrově se vám stane tamější hlavní město, Havana. Letenky v základní tarifu „Basic“ (zahrnuje přepravu příručního zavazadla + občerstvení na dálkových letech) jsou za uvedenou cenu dostupné během jarních měsíců (od dubna do května). Cestou tam i zpět vás čeká jeden pohodový přestup v Madridu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kubu

Před cestou na Kubu je nutné disponovat negativním testem a zároveň dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě „turistické karty“.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kubě“.

Přestup v Madridu

Z důvodu routingu přes Španělsko a letiště v Madridu neopomeňte vyplnit ani španělský formulář.

Návrat do ČR

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České Republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem / dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a  další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz na Kubu!

Kuba je ostrov plný hudby a rytmického tance, nejen ručně balené voňavoučké doutníky a lahodný rum jej proslavily po celém světě. Barevnými ulicemi měst tam líně projíždí staré automobily a Havana je muzeem celé kubánské historie. Královské palmy tam před spalujícím sluncem chrání jemňoučký písek exotických pláží a okolní příroda je naprosto panenská, plná nespoutaných vodopádů dávajících vodu tajným lagunám. Mogotes krasového údolí Viñales tvoří spolu s okolními plantážemi jedinečný krajinný koktejl. Ovšem přes všechny krásy úchvatné Kuby, jakkoli klišé se to může zdát, snad největším důvodem proč tuhle zem Latinské Ameriky tak milovat jsou její lidé. Na nesnadném pozadí a s pokřivenou historií a přesto vždy pohostinní, milí a usměvaví. Objímají se a líbají na pozdrav i rozloučení a jejich dobrosrdečnost je upřímná.

Náhled letenky z Berlína do Havany za 10 715 Kč

Z Berlína na Kubu: levné letenky do Havany


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Madrid (MAD)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)