Z Berlína na Ibizu v červnu a červenci (i přes státní svátek)
13.5.2024

Z Berlína na Ibizu v červnu a červenci (i přes státní svátek)

od 992

O této nabídce

Kde jinde zahájit letní večírkovou sezónu než na nejznámějším párty ostrově Evropy. Irská aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky z Berlína na Ibizu, a to od skvělých 992 Kč. Za tuto cenu pořídíš například termín od 2. do 9. července, kdy také využiješ státní svátek. Další termíny jsou dostupné o pár korun dráž po celý červen a červenec letošního roku. Tak vytas kreditku a začni ladit formu, protože tuhle jízdu prostě chceš zažít.

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš společně s prioritním nástupem od 558 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg tě vyjde od 468 Kč v jednom směru.

 • Rezervuj: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec 2024
 • Termíny:
  • 4. 6. – 12. 6. za 1 662 Kč
  • 11. 6. – 20. 6. za 1 389 Kč
  • 18. 6. – 26. 6. za 1 389 Kč
  • 25. 6. – 3. 7. za 1 190 Kč
  • 2. 7. – 9. 7. za 992 Kč (přes státní svátek)
  • 9. 7. – 17. 7. za 1 297 Kč

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

Ibiza bude pořádná jízda

Ibiza – místo, kde bublinky i hudba tečou proudem, tančí se v klubech, na plážích i na lodích! A jak se tenhle ostrov postará o tvoji zábavu, postará se také o následnou regeneraci. K načerpání energie a relaxaci doporučuje magické souostroví Es Vedrà a Es Vedranel. K pročištění hlavy výstup na nejvyšší horu Talaiassa. Nic náročného, ale vůně borovic a čerstvý vzduch dokážou zázraky. V historickém hlavním městě – jednom z nejstarších na světě – si srovnáš žaludek výtečnými tapas nebo třeba dokonalou zmrzlinou. Na pláži Cala Tarida se pak můžeš dívat do blankytně modré, což skvěle uklidňuje, a pak… až slunce zapadne za obzor…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Prolož večírky také objevováním ostrova – ideálně pomocí půjčené káry. Taková perfektní kára na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 720 Kč na den.

Náhled letenky z Berlína na Ibizu za 992 Kč
Z Berlína na Ibizu v červnu a červenci (i přes státní svátek)

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)