Z Berlína do Tuniska: Tunis nebo Monastir během jara
20.12.2022

Z Berlína do Tuniska: Tunis nebo Monastir během jara

2 836

O této nabídce

Velmi hezké letenky do Tuniska aktuálně ulovíte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Nouvelair. Ta nabízí levné letenky do této severoafrické země v jarních měsících, konkrétně na přelomu května a června příštího roku. Zpáteční letenky z Berlína do hlavního města země, Tunisu, ulovíte za 2 836 Kč. Případně si lze nakombinovat open-jaw letenky s návratem z jižněji ležícího Monastiru za téměř totožnou cenu.

Jak navolit OJ letenky? Ve vyhledávači na hlavní stránce zadejte první cestu „Berlín – Tunis“. Následně klikněte na políčka s výběrem dat, kde se vám otevře kalendář – v jeho záhlaví najdete možnost „Multi-Destination“. Po její volbě pouze navolíte zpáteční trasu „Monastir – Berlín“ a příslušné datum návratu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tuniska

Cestování do Tuniska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tunisku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo na stránkách aerolinky
 • Zavazadla: příruční zavazadlo á 8 kg
 • Dostupnost: květen & červen 2023
 • Termíny:
  • 18. – 25. 6. za 3 176 Kč
  • 22. 5. – 1. 6. za 2 836 Kč
  • 25. 5. – 5. 6. za 2 836 Kč
  • 1. – 8. 6. za 2 836 Kč
  • 8. – 12. 6. za 3 176 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Tunisu za 2 836 Kč

Z Berlína do Tuniska: Tunis nebo Monastir během jara


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Nouvelair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)