Z Berlína do Mexika: listopadové letenky do Mexico City
30.6.2022

Z Berlína do Mexika: listopadové letenky do Mexico City

9 944

O této nabídce

Ze spolupráce dvou aerolinek z letecké aliance One World – Finnair a Iberia – vzešla pěkná nabídka letenek do Mexika. Zpáteční letenky z Berlína do hlavního města největšího středoamerického státu, Mexico City, pořídíte za moc pěknou cenu 9 944 Kč! Routing je ideální pro letecké nadšence, jelikož před samotnou cestou za oceán (na křídlech Iberie) vás čekají ještě dva evropské lety, a to z Berlína do Helsinek a následně z Helsinek do Madridu (oba operovány Finnairem). Analogicky pak na zpáteční cestě. Termíny jsou dostupné během listopadu letošního roku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie.

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz do Mexico City!

Hlavní město Mexika, španělsky Ciudad de México, leží v údolí obklopeném do nebe čnícími horami. Bylo vystavěno španělskými conquistadory na zasypaných ruinách Tenochtitlánu, hlavního města Aztécké říše. Toto místo bylo vyvoleno bohy, kteří Aztékům seslali znamení v podobě orla sedícího na kaktusu s hadem v zobáku. Namísto starodávných ruin se tam teď tyčí vysoké mrakodrapy, kostely a katedrály, i tak je ale město úchvatné, plné jedinečné kultury a historie. Ulice lemuje barevná architektura, nepřeberná řada muzeí, divadel a galerií. Navštivte La Casa Azul, modrý dům výstřední umělkyně Fridy Kahlo. Pod širým nebem se ztraťte na tržnicích, jimiž se line vábná vůně šťavnatých fajitas, quesadillas s táhnoucím se rozpečeným sýrem, slaďoučké kukuřice a empanadas plněných masem. ¡Qué sabroso!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Mexico City za 9 944 Kč

Z Berlína do Mexika: listopadové letenky do Mexico City


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Helsinky – Vantaa (HEL)

Letiště Madrid (MAD)

Finnair

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)