Z Berlína do Lucemburska i na prodl. víkendy za pár kaček
26.6.2023

Z Berlína do Lucemburska i na prodl. víkendy za pár kaček

od 788

O této nabídce

Navštivte Lucembursko, které nadchne nejen milovníky historie. Zpáteční letenky od Ryanairu z Berlína do Lucemburska, jejichž cena začíná na 788 Kč, ulovíte po celý srpen a září. V srpnu letenky vychází nejlépe na týdenní prozkoumávání Lucemburska a sousedních zemí, letenky v září využijte i na prodloužené víkendy. Jako příkladový termín uvádíme odlet 21. a návrat 28. září. Cílovou destinací pro vás bude hlavní město Lucemburk (LUX).

V ceně nejlevnějšího tarifu u Ryanairu je příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák (o rozměrech 55 × 40 × 20 cm) vás vyjde od 450 Kč v jednom směru v rámci služby Priority a odbavené zavazadlo do 10 kg stojí od 330 Kč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesty do Lucemburska

Cestovat do Lucemburska lze již zcela bez omezení. Nemusíte mít očkovací certifikát, negativní test ani vstupní formulář. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Lucembursku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Berlína do Lucemburska za 788 Kč
Z Berlína do Lucemburska i na prodl. víkendy za pár kaček

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Lucemburk (LUX)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)