Z Berlína do Dominikánské republiky: Santo Domingo
12.10.2021

Z Berlína do Dominikánské republiky: Santo Domingo

11 646

O této nabídce

Většina akčních letenek do Dominikánské republiky tradičně směřuje do letoviska Punta Cana na východním pobřeží. Dnes nám ale v síti uvízly letenky od španělské aerolinky Iberia s cílem v Santo Domingu. Zpáteční letenky z Berlína do největšího města Dominikánské republiky ulovíte v rezervačním systému dopravce za 11 646 Kč. Nejvíce dostupných termínů naleznete během listopadu a poté v březnu příštího roku – stačí mrknout do našeho kalendáře. 

Základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo, s nímž si ale v Dominikáně bez obav vystačíte. Routing v obou směrech zahrnuje jeden přestup v Madridu – někdy svižnější, někdy delší (v závislosti na přesném termínu).

Podmínky pro cestování

Ke vstupu na území Dominikánské republiky není třeba žádných testů před cestou ani očkovacích certifikátů. Jedinou podmínkou je vyplněný zdravotnický formulář, který je třeba vyplnit před vstupem do země i jejím opuštěním.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Dominikánská republika, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Santo Domingo jako brána do Dominikánské republiky?

Santo Domingo je hlavním přístavem Dominikánské republiky, branou Karibiku. Je nejstarším městem Nového světa, oplývá nesmírným historickým a kulturním bohatstvím. Nad břehy řeky Ozama stojí překrásné koloniální domy a kostely, uprostřed dění se pak pyšně tyčí socha Kryštofa Kolumba s indiány klečícími u nohou, připomínka časů minulých. Navštivte úchvatný El Alcazar, Pantéon a moc působivou katedrálu Santa Maria de la Encarnación. Zatančete si vášnivé merengue. Nechte se uhranout pohledem do tří průzračných jezírek, tří očí, kouzelných Tres Ojos. Vydat se můžete i za hranice města, do nespoutané džungle, na tajné pláže a pozorovat růžové peří plameňáků poklidně se kolébající na tyrkysové hladině Karibského moře.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Santo Domingo za 11 646 Kč

Z Berlína do Dominikánské republiky: Santo Domingo


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)