Z Berlína do africké Ugandy v podzimních měsících
11.5.2022

Z Berlína do africké Ugandy v podzimních měsících

10 572

O této nabídce

Prakticky každý měsíc postupně uvolňuje podmínky vstupu africká Uganda. Aktuálně vám k cestování do této nádherné země stačí z „COVID byrokracie“ pouze očkovací certifikát. Využijte těchto příjemných novinek a zároveň konkurenčního boje aerolinek na berlínském letišti, odkud se do Ugandy můžete během září či října vydat již za 10 572 Kč!

Brussels Airlines nabízí zpáteční letenky z Berlína do Entebbe za 10 572 Kč. Základní tarif „Light“ ale obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla s limitem 8 kg. Na druhou stranu vybírat lze z velkého množství termínů v září i říjnu a případné letenky ve vyšším tarifu „Economy Basic“ (vč. odbaveného zavazadla) vás vyjdou o 80 € dráže.

Oproti tomu konkurenční aerolinka KLM, z letecké aliance SkyTeam, nabízí zpáteční letenky z Berlína do Ugandy za 11 169 Kč. V jejím případě tarif „Light“ již ale obsahuje i odbavené zavazadlo s limitem 23 kg.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ugandy

Před cestou do Ugandy výrazně doporučujeme disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinné je také turistické vízum (lze zařídit online)

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ugandě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravců Lufthansa nebo KLM, případně snadno přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:
    • Brussels =  1 ks příručního zavazadla á 8 kg
    • KLM = 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příruční á 12 kg
  • Dostupnost: září & říjen 2022
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá do Ugandy

Vzpomínky na divokou Ugandu si v paměti uchováte celý život. Je nespoutaná, surová, taková, jakou jí příroda vytvořila. Lidé se vždy usmívají a návštěvníky, kterých je tady pomálu, přivítají s otevřenou náručí. Vydejte se do národního parku královny Alžběty (Queen Elizabeth) pozorovat hrochy, slony, buvoly, a lvi jež loví svou kořist z korun stromů. Bude-li při vás stát štěstěna, narazíte i na domorodé kmeny žijící tradičním způsobem života. Poznejte krásy Viktoriina jezera, je největším jezerem celého afrického kontinentu a napajedlem veliké řeky Nil. V hlubokých deštných pralesích na jihozápadu Ugandy se ukrývají vzácné gorily, poslední jedinci volně žijící v přírodě. Navštívit je stojí nemalé peníze, nicméně stát tváří v tvář tomuto majestátnímu tvorovi bude mít pro vás naprosto nevyčíslitelnou hodnotu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Entebbe za 10 572 Kč (s příručním zavazadlem od Brussels Airlines)

Z Berlína do africké Ugandy v podzimních měsících

Náhled letenky z Berlína do Entebbe za 11 169 Kč (s odbaveným zavazadlem od KLM)

Z Berlína do africké Ugandy v podzimních měsících


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Brussels Airlines

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)