Levné letenky do Maroka: Marrákeš z Vídně
11.6.2020

Levné letenky do Maroka: Marrákeš z Vídně

532

O této nabídce

Využijte parádní akce maďarského nízkonákladového dopravce Wizz Air. V rezervačním systému aerolinky naleznete ultra levné letenky do Maroka, konkrétně do města Marrákeš! Zpáteční letenky z Vídně do čtvrtého největšího města v zemi pořídíte za skutečně velmi lákavou cenu, a to 532 Kč. Na ni oproti zvyklostem dosáhnou u Wizz Airu naprosto všichni cestovatelé bez ohledu zdali jsou členy jejich věrnostního programu či nikoliv. Dostupná je celá řada termínů od listopadu 2020 do března 2021! Levné letenky do Maroka pořídíte i termínu přes vánoční svátky (22. – 29. 12.).  S rezervací však dlouho neotálejte, neboť se dá předpokládat, že omezený počet nejlevnějších letenek zmizí velice brzy…

Proč zrovna do Maroka?

Maroko je africkou perlou skrytou pod závanem oranžového saharského písku, zdobenou vysokými minarety a vzorovanými mozaikami. Ulicemi starých medínů vás provede vůně koření a arganového oleje, ústa vám zalepí chuť velice sladkého mátového čaje. Poznávejte krásy Maroka ze hřbetu velbloudů, ztraťte se v modrém městě Chefchaouen na úpatí hor. Svlažte se na pobřeží Atlantiku nebo Středozemního moře, stíněni majestátním Atlasem s bíle se třpytícími vrcholky v dáli.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2020 – březen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 14. 11. za 532 Kč
  • 21. – 28. 11. za  532 Kč
  • 8. – 12. 12. za 532 Kč
  • 22. – 29. 12. za 532 Kč
  • a téměř celý leden, únor i březen 2021

Ubytování

S rezervací ubytování v Marrákeši a okolí, v termínech na sklonku letošního roku, můžete ještě nějaký čas počkat a sledovat vývoj situace v cestovním ruchu. Případně si bookněte již nyní bydlo s možností bezplatného zrušení rezervace na Bookingu či Hotels.

Autopůjčovna

Po Maroku se dá velmi dobře cestovat vlakem resp. stopovat. Pokud však pojedete v bandě, tak rozhodně doporučujeme zapůjčit si auťák. Budete tak maximálně flexibilní a naplánujete si celý výlet přesně podle sebe. Mrkněte do naší autopůjčovny, kde si vyberete káru a ta na vás již může čekat přímo na letišti po příletu.

 

Náhled letenky z Vídně do Marrákeše za 532 Kč

Levné letenky do Maroka: Marrákeš z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)