WOW! Brazílie z Budapešti během příštího roku
15.9.2020

WOW! Brazílie z Budapešti během příštího roku

2 995

O této nabídce

V síti nám uvízly velmi atraktivní letenky do Brazílie. Při odletech z maďarské Budapešti jsou dostupná brazilská města Sao Paulo i Rio de Janeiro. O trochu levněji vás vyjdou letenky do prvně zmiňovaného, kdy za zpáteční letenku z Budapešti do Sao Paula zaplatíte pouhých 2 995 Kč. Cestou na křídlech leteckých společností Lufthansa, LATAM a British Airways vás čeká jeden přestup v obou směrech (v případě cesty do Ria de Janeira dva). Dostatek dostupných termínů během celé první poloviny roku 2021 naleznete v našem kalendáři.  Příkladovým termínem budiž ten s odletem 30. dubna a návratem 15. května 2021. S nákupem letenek případně dlouho neotálejte, je pravděpodobné, že tarif bude brzy opraven…

PS: Brazílie je pro turisty otevřena již nyní. Nutností je disponovat cestovním pojištěním po celou dobu pobytu. Po návratu do České republiky je pak nutné absolvovat PCR test, anebo strávit 2 týdny v karanténě. Více informací naleznete přímo na webu Ministerstva zahraničí.

PPS: Letenky určitě plaťte platební kartou, jinak riskujete, že vám rezervace bude zrušena.

Brazílie

Země pod sochou Krista Spasitele, jež nad ní bdí jako ochránce před zlem. Je rozmanitá, překvapující, nespoutaná a divoká, plná temperamentu Brazilců a krás panenské přírody, pulzující energie velkoměst a mrakodrapů, omývaná vodami Atlantského oceánu. Amazonský deštný prales je přehlídkou voňavých rostlin, barev a těch nejpozoruhodnějších tvorů na světě. V jeho hlubinách se nachází místa stále nepoznaná, s domorodými kmeny bez jakékoliv potuchy o civilizaci. Naopak Rio de Janeiro nikdy nespí, v období karnevalu na sebe strhává celosvětovou pozornost. Tak se odvažte a leťte poznávat rozmanitost téhle latinskoamerické země, vonící zrnky výborné kávy a hrající v rytmu vášně a samby.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla
  • Dostupnost: leden – srpen 2021
  • Termíny:
    • Budapešť – Sao Paulo (termíny leden – červen 2021) >> v našem kalendáři
    • Budapešť – Sao Paulo (termíny červenec a srpen 2021) -> v našem kalendáři
    • Budapešť – Rio de Janeiro -> hledejte stejné termíny jako do Sao Paula

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký měsíc vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Náhled letenky z Budapešti do Sao Paula za 2 995 Kč

WOW! Brazílie z Budapešti během příštího roku


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

British Airways

LATAM Airlines

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
28 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)