WOW! Brazílie z Budapešti během příštího roku
15.9.2020

WOW! Brazílie z Budapešti během příštího roku

2 995

O této nabídce

V síti nám uvízly velmi atraktivní letenky do Brazílie. Při odletech z maďarské Budapešti jsou dostupná brazilská města Sao Paulo i Rio de Janeiro. O trochu levněji vás vyjdou letenky do prvně zmiňovaného, kdy za zpáteční letenku z Budapešti do Sao Paula zaplatíte pouhých 2 995 Kč. Cestou na křídlech leteckých společností Lufthansa, LATAM a British Airways vás čeká jeden přestup v obou směrech (v případě cesty do Ria de Janeira dva). Dostatek dostupných termínů během celé první poloviny roku 2021 naleznete v našem kalendáři.  Příkladovým termínem budiž ten s odletem 30. dubna a návratem 15. května 2021. S nákupem letenek případně dlouho neotálejte, je pravděpodobné, že tarif bude brzy opraven…

PS: Brazílie je pro turisty otevřena již nyní. Nutností je disponovat cestovním pojištěním po celou dobu pobytu. Po návratu do České republiky je pak nutné absolvovat PCR test, anebo strávit 2 týdny v karanténě. Více informací naleznete přímo na webu Ministerstva zahraničí.

PPS: Letenky určitě plaťte platební kartou, jinak riskujete, že vám rezervace bude zrušena.

Brazílie

Země pod sochou Krista Spasitele, jež nad ní bdí jako ochránce před zlem. Je rozmanitá, překvapující, nespoutaná a divoká, plná temperamentu Brazilců a krás panenské přírody, pulzující energie velkoměst a mrakodrapů, omývaná vodami Atlantského oceánu. Amazonský deštný prales je přehlídkou voňavých rostlin, barev a těch nejpozoruhodnějších tvorů na světě. V jeho hlubinách se nachází místa stále nepoznaná, s domorodými kmeny bez jakékoliv potuchy o civilizaci. Naopak Rio de Janeiro nikdy nespí, v období karnevalu na sebe strhává celosvětovou pozornost. Tak se odvažte a leťte poznávat rozmanitost téhle latinskoamerické země, vonící zrnky výborné kávy a hrající v rytmu vášně a samby.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla
  • Dostupnost: leden – srpen 2021
  • Termíny:
    • Budapešť – Sao Paulo (termíny leden – červen 2021) >> v našem kalendáři
    • Budapešť – Sao Paulo (termíny červenec a srpen 2021) -> v našem kalendáři
    • Budapešť – Rio de Janeiro -> hledejte stejné termíny jako do Sao Paula

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký měsíc vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Náhled letenky z Budapešti do Sao Paula za 2 995 Kč

WOW! Brazílie z Budapešti během příštího roku


Bude se hodit

Budapešť (BUD)

Frankfurt (FRA)

Londýn – Heathrow (LHR)

British Airways

LATAM Airlines

Lufthansa

guest
28 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Marek

2 měsíce pryč, reakcí na emaily 0, počet úspěšných pokusů o spojení telefonicky taky 0… pánové, uvědomujete si, že velká část z nás udělala objednávku skrz vaše stránky a váš vyhledávač? Netvrdím, že to neřešíte, ale minimálně navenek to tak působí.

GeorGo

Zdravím Marku, přepošlete mi prosím ty e-maily na jirka@zaletsi.cz – zaurgujeme to a omlouváme se.

Jirka

Marek

Dobrý den, Jirko, moc díky za iniciativu, opravdu si toho vážím. Věřím, že se vám povede věci dát do pohybu. Bohužel zde je asi opravdu jediné místo, kde se člověk dovolá alespoň nějaké reakce. Email superletusce jsem Vám přeposlal.

Tom

me dneska poslala letuska dobropis se splatnosti na konci unora… a strhli si za dve letenky 1225,-

MartinK

Ahoj. Po měsíci stále žádný refund. Zaplacení pojištění zřejmě úplně zbytečně. Na SuperLetušce to celý měsíc nikdo nebere.. Každopádně – Zrušili mi jen ten hlavní let Německo-Brazílie a zpět. Letenky Maďarsko-Německo mi zůstaly.. Znamená to, že mi vrátí jen část peněz, ikdyž letenka byla koupená „jako celek“ Maďarsko-Brazílie? K čemu mi asi budou letenky Maďarsko-Německo ? Blbci. Rozhodně to je bizár. Zruší si to a ještě si účtují nějaké poplatky. Kdo ví, zdali peníze vůbec uvidíme. Jsou to parchanti. Zkoušel někdo stáhnout peníze zpátky na kartu přes banku ? Osvědčilo se mi to když krachl Thomas Cook a mě propadly letenky do Mexika.. Díky.

GeorGo

Vrátí určitě vše, je jedno, jestli jeden let na ticketu byl zrušený. Jen to bohužel trvá déle, než je to obvyklé. :-/

Zdenda

Ahoj,
jak to s refundem vypadá? Vrátili už někomu peníze?
My stále nic.. 🙁
Zdenda

Milan

Také nic (kupováno u pelikána)

Hakanson

Taky jsem měl koupené letenky plus pojištění. Pro 4 osoby. Přes Asianu. Dle jejich sdělení a VOP po mě v tuto chvíli chtějí servisní poplatek za vystavení letenek 250 Kč za každého, plus 245 Kč za zpracování zrušení letenky a z pojištění mi chtějí vrátit asi půlku ceny toho pojištění. Takže mě to zřejmě bude stát cca 3500 Kč a zbytek mi možná někdy pošlou. :-))

MireK

Ahoj Hakansone,

pokusím se to dovysvětlit, protože zřejmě nejsi jediný s tímto problémem.

Aktuální praktika prakticky všech agentur (nejen Asiany) je to, že v případě zrušení letenek aerolinkou se servisní poplatek (= poplatek za vystavení letenky) nevrací. Prodejce s tou letenkou totiž má navíc mnohonásobně více práce, kterou musí dělat úplně zdarma. Ten jejich pohled je podobný, jako že zpáteční jízdenka na vlak taky není zdarma, přestože nakonec dojedete do místa, odkud jste vyrazili. Proto si navíc začali účtovat ještě 245 Kč za rezervaci (ne za osobu) za zprostředkování storna, tj. za tu cestu zpátky.

Důvodem bylo to, že přestože prodeje spadly téměř na nulu, všichni letenkáři seděli do noci a o víkendech v práci, aby zrušili letenky. Zrušení každé letenky bylo v poslední době spojeno často s hodinami na telefonu na supportu aerolinek, protože nikdo nevěděl, co lze udělat a co nelze. Pokud se agent jakkoliv odchýlí od nejasných a neustále se měnících instrukcí aerolinky, dostane okamžitě pokutu.

Asiana při vystavení letenky musí sama letenky okamžitě poslat aerolince. V případě vratky ale musí agentura počkat, až vratku autorizuje někdo z aerolinky. U některých aerolinek to je obratem, jinde to trvá třeba půl roku. Pokud tedy vratka trvá delší dobu, není to ve většině případech vinou agentury a jestli někomu aktuální situaci nezávidím, tak to jsou právě ony.

V tomto případě více než chápu tvé rozhořčení. V rámci Zaletsi máme sami v letenkách stovky tisíc a výše uvedené poplatky Asiana účtuje i nám samotným. Brazílii jsme si koupili úplně všichni. 🙂 Vzhledem k tomu, že tu Brazílii si koupilo poměrně dost lidí, zkusíme do Asiany napsat, zda by se s tím aspoň v tomto případě nedalo něco dělat. Napíšu sem do komentářů co nejdřív, ale zatím nemůžu nic slíbit.

Díky za pochopení!
Mirek

Hakanson

Ahoj, díky moc. VOP jsem nákupem odsouhlasil, s tím asi nic nenadělám. Ale neznamená to, že mě to neštve. 🙂 Spíš přemýšlím, co to pojištění od ERV. Koupil jsem ho spolu s letenkou, kur..sky drahé, ve VOP je jasně uvedeno, že je možné do 30 dnů od uzavření odstoupit od smlouvy, ale pojišťovna se mnou odmítá vůbec diskutovat, že vlastně uzavřeli smlouvu s Asianou a musí to jít přes ní. Tam tvrdí, že pojištovna vrací cca 60% ceny. Ach jo.

Marek

Moment tomu nerozumím. oni prodávali produkt, který nejsou schopni dodat a ještě mi nauctujou poplatek za to, že s tím měli práci? To je trochu bizarek ne? Resp. Tohle je na ČOIku

Pavel Tomáš

Nezrušili někomu tu letenku? mně dneska přišel email…

Tomas Hendrych

Me taky dneska prisel mail, za Latam zrusil moji rezervaci…

Jan Tyllich

Ano, před chvíli také zrušení rezervace u KIWI. Máme nějaké nároky nebo se s tím nedá nic dělat?

MireK

Bohužel, vypadá to, že se s tím nedá nic dělat. Museli bysme je žalovat někde v Brazílii. Snad ten refund nebude trvat dlouho. :/

Jan Tyllich

Takže ani když jsem letenku koupil u českého prodejce KIWI? Děkuji za info 🙂

MireK

Tady vůbec nezáleží na agentuře, které letenky vystavovala, ale na jen na aerolince. Ta si bohužel nejspíše řekla, že letenky zruší. Je to škoda, měli jsme to koupené úplně všichni…

Jan Tyllich

Dobře, děkuji za info.

Pavel Tomáš

já to měl taky u Kiwi a myslím, že díky tomu příjdou peníze do několika dní. Byla tam možnost získat rovnou kredit na jinou letenku anebo si nechat vrátit peníze, což by bez mé odpovědi stejně dnes udělali.

Lukáš

Ahoj, ten kalendář bohužel nefunguje a ukázkový případ z webu už je taky za jinou cenu. Je tam nějaký volný termín v květnu/červnu na 14 dní za tuhle cenu? Děkuji za případnou pomoc.

Jíťa

Ahoj Lukáši,

tak už to bohužel vypadá, že už je to pryč. 🙁

jiri

dobry den, nevite prosim, kde bych mohl prihodit odbavene zavazadlo? uz jsem v posledni fazi objednani letenek (placeni)na vasi strance, ale cestou jsem nenarazil na zadnou moznost pridani zavazadla. Moc dekuji za odpoved

jiri

nasel sem a moc za to dekuji! jen mne to vyskoci na 16 tisic a ne lehce nad 5 :-/

Siki

Rezervováno, díky!

Tomáš

Dobrý den, nejde mi rezervovat žádný termín. Nevíte, jestli už akce není zrušena?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)