WOW! Brazílie z Budapešti během příštího roku
15.9.2020

WOW! Brazílie z Budapešti během příštího roku

2 995

O této nabídce

V síti nám uvízly velmi atraktivní letenky do Brazílie. Při odletech z maďarské Budapešti jsou dostupná brazilská města Sao Paulo i Rio de Janeiro. O trochu levněji vás vyjdou letenky do prvně zmiňovaného, kdy za zpáteční letenku z Budapešti do Sao Paula zaplatíte pouhých 2 995 Kč. Cestou na křídlech leteckých společností Lufthansa, LATAM a British Airways vás čeká jeden přestup v obou směrech (v případě cesty do Ria de Janeira dva). Dostatek dostupných termínů během celé první poloviny roku 2021 naleznete v našem kalendáři.  Příkladovým termínem budiž ten s odletem 30. dubna a návratem 15. května 2021. S nákupem letenek případně dlouho neotálejte, je pravděpodobné, že tarif bude brzy opraven…

PS: Brazílie je pro turisty otevřena již nyní. Nutností je disponovat cestovním pojištěním po celou dobu pobytu. Po návratu do České republiky je pak nutné absolvovat PCR test, anebo strávit 2 týdny v karanténě. Více informací naleznete přímo na webu Ministerstva zahraničí.

PPS: Letenky určitě plaťte platební kartou, jinak riskujete, že vám rezervace bude zrušena.

Brazílie

Země pod sochou Krista Spasitele, jež nad ní bdí jako ochránce před zlem. Je rozmanitá, překvapující, nespoutaná a divoká, plná temperamentu Brazilců a krás panenské přírody, pulzující energie velkoměst a mrakodrapů, omývaná vodami Atlantského oceánu. Amazonský deštný prales je přehlídkou voňavých rostlin, barev a těch nejpozoruhodnějších tvorů na světě. V jeho hlubinách se nachází místa stále nepoznaná, s domorodými kmeny bez jakékoliv potuchy o civilizaci. Naopak Rio de Janeiro nikdy nespí, v období karnevalu na sebe strhává celosvětovou pozornost. Tak se odvažte a leťte poznávat rozmanitost téhle latinskoamerické země, vonící zrnky výborné kávy a hrající v rytmu vášně a samby.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla
  • Dostupnost: leden – srpen 2021
  • Termíny:
    • Budapešť – Sao Paulo (termíny leden – červen 2021) >> v našem kalendáři
    • Budapešť – Sao Paulo (termíny červenec a srpen 2021) -> v našem kalendáři
    • Budapešť – Rio de Janeiro -> hledejte stejné termíny jako do Sao Paula

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký měsíc vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Náhled letenky z Budapešti do Sao Paula za 2 995 Kč

WOW! Brazílie z Budapešti během příštího roku


Bude se hodit

Budapešť (BUD)

Frankfurt (FRA)

Londýn – Heathrow (LHR)

British Airways

LATAM Airlines

Lufthansa

guest
28 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)