Wizz Air obnovuje linku z Vídně do Kišiněva
4.7.2024

Wizz Air obnovuje linku z Vídně do Kišiněva

1 508

O této nabídce

Maďarský dopravce Wizz Air ohlásil postupný návrat do moldavského Kišiněva (RMO). Před pár minutami do svého rezervačního systému nahrál nové linky a my se s vámi jako první o tyto novinky podělíme. Během podzimních měsíců obnoví pravidelné spojení do Vídně (VIE) – od 30. září, a zahájí provoz nových linek do Varšavy (WAW) – také od 30. září,  a Abú Dhabí (AUH) – od 27. října. Pro české cestovatele je pochopitelně nejzajímavější spojení z nedaleké rakouské metropole. Nejlevnější zpáteční letenky z Vídně do Kišiněva aktuálně pořídíš za 1 508 Kč (za předpokladu dispozici členství ve WDC, případně si cca pětistovku připlatíš). Obnovená linka bude cestovatelům k dispozici třikrát týdně – v pondělí, středu a pátek. Díky tomu můžeš do Moldavska vyrazit na některý z podzimních nebo zimních prodloužených víkendů.

Zimní letový řád

pondělí a pátek

 • Vídeň – Kišiněv -> 16:55 – 19:40
 • Kišiněv – Vídeň -> 20:15 – 21:05

středa

 • Vídeň – Kišiněv -> 06:05 – 08:50
 • Kišiněv – Vídeň -> 09:25 – 10:15

Veškeré informace o letišti v Kišiněvu (RMO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, nalezneš v našem průvodci.

 • Rezervuj: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: říjen 2024 – březen 2025
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 7. 10. za 1 508 Kč
  • 25. – 28. 10. za 1 508 Kč
  • 8. – 11. 11. za 1 508 Kč
  • 15. – 18. 11. za 1 508 Kč
  • 22. – 25. 11. za 1 508 Kč

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíš-li ve dvojici, pak se ti tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budeš moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Objev zapomenuté Moldavsko

  Moldavsko je nejchudší a zároveň nejméně navštěvovanou zemí Evropy – i to ale může být důvodem, proč se sem vydat. Moldavská města, vesnice i krajina jsou stále naprosto autentické, bez taháků na turisty a plné vřelých, pohostinných lidí. Staň se cestovatelským pionýrem a poznej panenskou moldavskou přírodu, poutavou kulturu a výborné víno. Navštiv vinařství Cricova a ochutnej místní produkci. Obdivuj rozdílnost oprýskaných socialistických budov střídajících se s nádechem pařížských bulvárů, zavítej do Národního muzea umění a v některém z místních restaurantů si objednej kyselou polévku zama a jako hlavní chod pak populární džuveč – jehněčí maso dušené s mrkví, paprikou a další zeleninou. Moldavsko si zamiluješ a rád se sem budeš vracet.

  Ubytování

  Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

  Náhled letenky z Vídně do Kišiněva za 1 508 Kč

  Wizz Air obnovuje linku z Vídně do Kišiněva


  Bude se hodit

  Letiště Kišiněv (RMO)

  Letiště Vídeň (VIE)

  Wizz Air

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)