Vzhůru na Sicílii: Trapani z Prahy v červnu a červenci
16.6.2021

Vzhůru na Sicílii: Trapani z Prahy v červnu a červenci

1 235

O této nabídce

Táhne vás to k moři? Pak si sbalte batůžek, skočte na test a zítra můžete odletět na Sicílii. Levné letenky z Prahy do Trapani pořídíte v rezervačním systému irské aerolinky Ryanair. Ty nejlevnější za 1 235 Kč v termínu na přelomu června a července. Za velmi slušnou cenu se ale na Sicílii dostanete již zítra.

Další možností je využít kombinace v prvním červencovém týdnu, kdy za pěknou cenu pořídíte kombinaci dvou jednosměrných letenek – z Prahy do Trapani a návrat z Palerma do Vídně. Obě letenky opět bookujte u Ryanairu.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je zařazena do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR. Ten můžete podstoupit např. v tomto lékařském zařízení v Trapani za 25 €. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, není třeba žádných testů.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec 2021
 • Termíny:
  • Praha – Trapani
   • 17.  – 24. 6. za 1 850 Kč
   • 24. 6. – 3. 7. za 1 235 Kč
  • Praha – Trapani & Palermo – Vídeň
   • 6. – 13. 7. za 1 365 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Trapani nebo kdekoliv jinde na Sicílii se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Dopředu můžete kalkulovat s cenami kolem 1 200 Kč/den.

Náhled letenky z Prahy do Trapani za 1 235 Kč

Vzhůru na Sicílii: Trapani z Prahy v červnu a červenci


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)