Vyraz za krásami jarního Islandu – letenky z Vídně
5.3.2020

Vyraz za krásami jarního Islandu – letenky z Vídně

889

O této nabídce

Dnešní den se nese ve znamení severských destinací. Krátce po obědě jste se mohli inspirovat k netradičnímu výletu po skandinávských metropolích a nyní vám přinášíme i pěkný tip na letenky směřující na Island. V rezervačním systému maďarského nízkonákladového dopravce Wizz Airu se objevilo několik termínů se sympatickou cenovkou na lince Vídeň – Keflavík. Zpáteční letenky z Vídně na Island pořídíte nejlevněji v termínu od 7. do 18. dubna za 889 Kč! Na nejnižší cenu tradičně dosáhnout pouze členové Wizz Air Discount Clubu. Pokud členstvím ještě nedisponujete, tak to můžete ve vteřině změnit. Budete-li totiž za krásami jarního Islandu cestovat alespoň ve dvojici, okamžitý nákup členství se vám rozhodně vyplatí.

Proč vyrazit na Island?

Po tomhle výletě nejspíš skončíte s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudete litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou ve vašich srdcích. Půjčte si v Reykjavíku auto a objeďte ostrov celý dokola, zdolejte třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydejte za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smočte svá znavená těla v “profláklé” Modré laguně anebo dejte přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: duben a květen 2020
 • Termíny:
  • 7. – 18. 4. za 889 Kč (bez WDC 1 395 Kč)
  • 21. – 30. 4. za 951 Kč (bez WDC za 1 458 Kč)
  • 2. – 9. 5. za 1 395 Kč (bez WDC za 1 903 Kč)
  • 7. – 14. 5. za 1 268 Kč (bez WDC za 1 776 Kč)

Ubytování

Na Islandu se bohužel na příliš levné ubytování těšit nemůžete. Stejně jako v případě cest do dalších skandinávských destinací si na tuto položku vyčleňte ve svém rozpočtu větší budget. Alespoň jeden věnujte prohlídce samotného Reykjavíku . Pohodové zázemí v hlavním městě vám přitom poskytne tento Apartment K za 920 Kč/os./noc. Jestliže nejste nároční a vystačíte se sdílenou koupelnou, mohl by vás také zaujmout tento jednoduchý Circle Hostel za 547 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit na Islandu hledejte na Bookingu a pestrý výběr naleznete i na AirBnB.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku ve vašich termínech.

Náhled letenky z Vídně na Island za 889 Kč

Vyraz za krásami jarního Islandu - letenky z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)