Víkendový výlet z Prahy do Dublinu
7.1.2022

Víkendový výlet z Prahy do Dublinu

1 158

O této nabídce

Irsko včera ohlásilo rozvolnění vstupních podmínek, kdy očkovaní a uzdravení cestovatelé již nemusí předkládat negativní test před cestou. Využijte toho a naplánujte si víkendový výlet z Prahy do Dublinu v nadcházejících týdnech. Odlety jsou naplánovány na sobotní dopoledne a návraty na nedělní večer (v Dublinu si užijete cca 27 hodin). Nejlevnější víkendové letenky z Prahy do Dublinu za 1 158 Kč ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair na poslední dva lednové víkendy. Za nepříliš vyšší ceny jsou ale k mání víkendy na začátku února.

A pokud byste si výlet rádi prodloužili, rozhodně to není problém. Využijte pro odlet již páteční rotaci a rázem máte v Irsku o den navíc. Ceny zpátečních letenek přitom budou stále oscilovat mezi 1 a 2 tisícovkami.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Před cestou do Irska je nutné disponovat minimálně negativním testem, na místě se ale bude hodit doklad o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Irsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Irsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Dublinu

Dublin dokáže být klidný i pulzovat zábavou, nadchne milovníky historie, literatury i náročné pivaře. Po jeho dlažebních kostkách se kdysi procházely legendy jako Oscar Wilde nebo James Joyce a v samém srdci města se k nebi tyčí majestátní Dublinský hrad. Okolí se věčně zelená a voní přírodou, pod stíny stromů parku Phoenix odpočívají rozkošní daňci. Jakmile se ale slunce zanoří za obzor, úchvatný Dublin projde neskutečnou proměnou, ulicemi začne proudit chytlavá irská muzika a tóny dud a rytmus bodhránů vás dovedou až do dveří jedné z vřele vítajících hospůdek. Nasládlá chuť Guinnesse teče do krku úplně sama, ale nezůstávejte jen u něj, za hřích tady stojí téměř cokoliv.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem v příkladovém termínu je tento čtyřhvězdový Butlers Townhouse za 774 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 158 Kč

Víkendový výlet z Prahy do Dublinu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)