Víkendové otočky z Prahy do Bordeaux během listopadu
2.10.2023

Víkendové otočky z Prahy do Bordeaux během listopadu

1 090

O této nabídce

Nedisponujete již mnoha dny dovolené, ale rádi byste ještě letos vyrazili na krátký výlet? Pak je víkendová otočka do francouzského Bordeaux volbou přesně pro vás! Odlet v sobotu v poledne a návrat v pondělí brzy ráno, díky čemuž teoreticky nemusíte čerpat ani jeden den volna. K dispozici všechny listopadové a první prosincový víkend. Nejlevnější zpáteční letenky na víkendovou otočku z Prahy (PRG) do Bordeaux (BOD) ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za 1 090 Kč.

Veškeré informace o letišti v Bordeaux (BOD), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Na otočku do Bordeaux

Opojné Bordeaux, přístavní město plné vína a historie, je skutečným ztělesněním romantiky. Jen si představte vinné révy lemující středověké věže, kláštery a mosty, veřejné zahrady zdobené kachnami a labutěmi, procházky podél mlhou zahalené řeky Garonny za vůní právě napečených koláčů a čerstvé sklizně z nedělního trhu Quai Des Chartrons… Když se řekne Bordeaux, myslí se tím nejstarší divadlo ve Francii, velkolepé náměstí Place de la Bourse, dechberoucí katedrála Saint-André, ale také poetická krajina, vznešené zámky, kašny a delikátní víno odrůdy Merlot, Muškát a Cabernet Sauvignon.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestování do Francie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Prahy do Bordeaux za 1 090 Kč

Víkendové otočky z Prahy do Bordeaux během listopadu


Bude se hodit

Letiště Bordeaux (BOD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)