Víkendové letenky z Vídně do Istanbulu
13.3.2024

Víkendové letenky z Vídně do Istanbulu

2 498

O této nabídce

Nemáte plány na nadcházející víkend? Zaleťte si do Istanbulu – zpáteční letenky z Vídně (VIE) na tamější letiště Sabiha Gökcen (SAW) totiž pořídíte za pěknou cenu 2 498 Kč. K dispozici jsou odlety v pátek, sobotu nebo pondělí a návraty prakticky na každý den v následujícím týdnu. Délka pobytu na pomezí Evropy a Asii tak záleží jen na vás. Jedná se o přímé lety operované společností Pegasus Airlines. Základní tarif „Light“ zahrnuje přepravu malého příručáku.

Letenky ve vyšším tarifu „Saver“, vč. velkého příručního zavazadla á 8 kg + odbavené batožiny á 20 kg, vyjdou na příplatek á 19 €/směr. Případně si k základním letenkám v navazujících krocích rezervačního procesu dokupte za 8 €/směr odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem 12 kg nebo extra příruční zavazadlo (55 × 40 × 20 cm) do 8 kg, které vyjde na 12 €/směr.

Veškeré informace o letišti Sabiha Gökcen v Istanbulu (SAW), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Na prodloužený víkend do Istanbulu

Kde Aghata Christie nejpravděpodobněji dopsala Vraždu v Orient expresu a Agent 007 točil celkem tři ze svých 24 slavných „bondovek“? V Istanbulu – městě, které i vaše sny zaručeně změní ve skutečnost! Inspirujte se vůní orientu, nepřeberným množstvím barev, přeplněnou městskou dopravou, Velkým bazarem a šíleně sladkým jablečným čajem, co tu vypijete po dobře uzavřeném obchodě. Skvostným chrámem Hagia Sofia, očekáváním rybářů lovících na mostě vedoucím ke Galatské věži. Plavbou po Bosporu kolem tajuplné dívčí Dívčí věže, projížďkou v historické tramvaji z náměstí Taxim, procházkou potemnělým podzemím v Basilica Cistern a kebabem, protože ten nikde nechutná tak dokonale, jako právě zde!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Istanbulu za 2 498 Kč

Víkendové letenky z Vídně do Istanbulu


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Vídeň (VIE)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)