Víkendová otočka z Prahy do italské Boloni
22.11.2021

Víkendová otočka z Prahy do italské Boloni

518

O této nabídce

V rezervačním systému aerolinky Ryanair se opět objevily levné letenky z Prahy do Boloni na víkendové otočky. V sobotu navečer do Itálie, v neděli večer potom zpět – na tento výlet nebudete potřebovat ani jeden den dovolené! Nejlevnější zpáteční letenky na skok z Prahy do Boloni ulovíte v termínu 22. – 23. ledna za 518 Kč. Další prosincové a lednové víkendy vyjdou jen o pár stokorun více.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Cesta zpět do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na skok do Boloni

„La dotta, la rossa e la grassa“, přezdívá si půvabná Boloňa. La dotta neboli vzdělaná, na její půdě totiž hrdě stojí první univerzita našeho kontinentu, už téměř tisíc let stará. La rossa, čili červená, podle jejích terakotových střešních tašek ozdobně lemujících křivolaké uličky. La grassa, ta tučná, vonící hovězím ragú, čerstvě strouhaným parmazánem a tradiční mortadellou. Boloňa si žije svým klidným a okouzlujícím životem, toulejte se bezcílně městem a nasajte tu atmosféru. Navštivte katedrálu San Petronio, náměstí Piazza Maggiore i boloňskou šikmou věž Asinelli.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem v příkladovém termínu je tento tříhvězdový Hotel Centrale za 890 Kč/os./noc se snídaní v ceně. Dobrou volbou bude také tento apartmán La Camere di Porta San Felice za 913 Kč/os./noc opět včetně snídaně.

Náhled letenky z Prahy do Boloni za 518 Kč

Víkendová otočka z Prahy do italské Boloni


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)