Velikonoční letenky na Island – z Wroclawi a Katowic
7.4.2022

Velikonoční letenky na Island – z Wroclawi a Katowic

1 280

O této nabídce

„Na nějaký pěkný letenkový úlovek svádějící k výletu přes nadcházející velikonoční svátky je již pozdě,“ pomysleli jsme si. Akorát že vůbec! Stačí zabrousit do rezervačního systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air a koupit levné letenky na Island. Při odletu z blízkých polských letiště (Wroclaw a Katowice) totiž máte stále šanci pořídit letenky na sever Evropy za super ceny! Třeba takové letenky z Katowic do Keflavíku a následným návratem odtamtud do Krakova ulovíte v termínu od 11. do 21. dubna za skvělých 1 280 Kč!

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku ve velikonočních termínech. Je třeba ale počítat s nemalými částkami – u osvědčených světových půjčoven vás pronájem vyjde na cca 2 tisíce Kč/den.  U lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“ zhruba na polovinu (1 200 Kč / den).

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky na Island (odlet z Katowic a návrat do Krakova) za 1 280 Kč

Velikonoční letenky na Island – z Wroclawi a Katowic


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)