Vánoční letenky na Madeiru – přímé lety z Norimberku, Katowic, Vídně i Prahy
16.12.2022

Vánoční letenky na Madeiru – přímé lety z Norimberku, Katowic, Vídně i Prahy

2 021

O této nabídce

Vyrazte oslavit Štědrý den a navazující vánoční svátky na Madeiru. Posbírali jsme pro vás hned několik možností, jak se na „ostrov věčného jara“ vypravit v nejbližších dnech. Přímé lety na Madeiru za velmi hezké ceny pořídíte při odletech z Norimberku (s Ryanairem), z Katowic a Vídně (s Wizz Airem) nebo i z Prahy (Eurowings a Smartwings). Nejlevnější letenky na Madeiru přes Vánoce na vás čekají v rezervačním systému irské aerolinky, kde je ulovíte za 2 021 Kč. Reálně jsou však, vzhledem k velmi exponovanému termínu cesty, atraktivní všechny tipy níže uvedené.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Norimberku na Madeiru za 2 021 Kč

Vánoční letenky na Madeiru – přímé lety z Norimberku, Katowic, Vídně i Prahy


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Norimberk (NUE)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Eurowings

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)