Vánoce a Silvestr v Jordánsku – odlet z Prahy / návrat do Vídně
30.11.2021

Vánoce a Silvestr v Jordánsku – odlet z Prahy / návrat do Vídně

654

O této nabídce

Nemáte zatím plány na vánoční svátky, ale doma je rozhodně trávit neplánujete? Pak rozhodně pokračujte ve čtení! Poskládali jsme pro vás krásnou kombinaci letenek s cílem v jordánském Ammánu. Odlet je naplánován na 23. prosince z Prahy a návrat na Nový rok do Vídně. Obě letenky vás dohromady vyjdou parádních 654 Kč a ulovíte je v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair. Užijte si Vánoce i příchod nového roku v Jordánsku – za tuto skvělou cenu by byl skoro hřích do Jordánska neletět…

Všechny důležité informace o cestování do Jordánska i po „hášimovském království“ naleznete v našem PRŮVODCI PO JORDÁNSKU.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jordánska

Pro cestu do Jordánska doporučujeme disponovat dokončeným očkováním (min. 2 týdny po druhé dávce). Dále je třeba přede cestou doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a vyplněnýpříjezdový formulář,mít uzavřené cestovní pojištění s krytím pro případ nákazy nemocí COVID-19 a mít nainstalovanou trasovací aplikaci „AMAN“. Doklad o absolvovaném očkování nahrajete do registrace natéto stránce,která vám vygeneruje příslušný QR kód. Více informací naleznetena stránkách Velvyslanectví ČR v Ammánu.

PS: Pokud nejste plně očkováni, je třeba splnit další náležitosti – registraci natomto webu,kde také zaplatíte „po příletový PCR test“ (ten podstoupíte po příletu na letiště v Ammánu a jeho cena je cca 850 Kč).

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.Jordánsko, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí.

  • Rezervujte: snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ nebo přímo přes stránky společnostiRyanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: prosinec 2021 / leden 2022
  • Termín:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Vízum

Vízum do Jordánska doporučujeme řešit v rámci tzv.Jordanpassu,který vám kromě bezproblémového vstupu do země přinese i možnost vstupů do nejpopulárnější památky v podobě skalního města Petra zapsaného na seznamu UNESCO a dalších více než 40 zajímavých míst. Jedinou podmínkou jeho validity je zůstat v zemi alespoň 3 noci, což však vzhledem k itineráři letů nebude problém. Případně lze vízum získat na počkání po příletu na letiště Královny Aliy v Ammánu za poplatek 40 JOD.

Náhled letenky z Prahy do Ammánu za 399 Kč
Vánoce a Silvestr v Jordánsku – odlet z Prahy / návrat do Vídně

Náhled letenky z Ammánu do Vídně za 255 Kč

Vánoce a Silvestr v Jordánsku – odlet z Prahy / návrat do Vídně


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)