Valencie z Vídně během července a září
8.6.2020

Valencie z Vídně během července a září

797

O této nabídce

Objevte krásy letního Španělska. Díky akčním letenkám z Vídně si můžete během července a září zaletět do přímořské Valencie. Nejlevnější zpáteční letenky ulovíte u aerolinky Wizz Air již za 797 Kč. Na září vycházejí však levněji letenky s aerolinkou Ryanair. Ty můžete pořídit za parádních 1 329 Kč. Pokud se rozhodnete letět s aerolinkou Wizz Air, na nejlevnější cenu již tradičně dosáhnete jen tehdy, pokud vlastníte Wizz Discount Club členství (WDC). Pokud členy nejste, budete si muset pár stovek připlatit. U obou dopravců se v ceně letenek nachází pouze malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 25 x 20 cm.

Ačkoliv Španělsko patří mezi nejhůře zasažené země Evropy koronavirovou pandemií, stejně jako další země otevírá i Španělsko své hranice zahraničním turistům. Od  1. července se nebudete muset po příletu podrobovat karanténě ani testům. To stejné platí i při návratu domů.

Proč letět do Valencie?

Španělsko je proslulé svými krásnými katedrálami a hrady připomínající dávnou minulost, Valencijskou dominantou je ale něco docela odlišného. Z vyschlého koryta řeky Turie se tam k nebi tyčí moderní architektonický skvost Santiaga Calatravy. Ciudad de las Artes y las Ciencias vám ukáže vědu i úžasné umění. Projděte se zelení kilometry se táhnoucího parku nebo zavítejte na jednu ze zlatavých pláží. A protože láska prochází žaludkem, Valencii pro její výbornou paellu a jemnou horchatu prostě nelze nemilovat!

 • Rezervujte: přes web aerolinek Ryanair a Wizz Air
 • Zavazadla: příruční o max. rozměru 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec & září 2020
 • Termíny:
  • Wizz Air
   • 1. – 5. červenec za 797 Kč (1 329 bez WDC)
   • 3. – 5. červenec za 930 Kč (1 462 Kč bez WDC)
  • Kombinace VIE– VLC s Wizz Airem, VLC–VIE s Ryanairem
   • 22. – 29. červenec za 1 542 Kč (1 807 bez WDC)
  • Ryanair
   • 4. – 11. září za 1 329 Kč

Ubytování

S rezervací ubytování ve Valencii můžete ještě nějaký týden počkat. Případně vyhledávejte ubytování s možností bezplatného zrušení rezervace na Bookingu či Hotels či AirBnB. Tuto variantu nabízí například tento apartmán za 657 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Nezůstávejte jen v ruchu města. Vyrazte poznat okolní přírodu a písečné pláže s vlastním vozem. Přehled těch nejlepších naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek s aerolinkou Wizz Air z Vídně do Valencie za 797 Kč

Valencie z Vídně během července a září

Náhled zpátečních letenek s aerolinkou Ryanair z Vídně do Valencie za 1 329 Kč

Valencie z Vídně během července a září


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)