V létě na řecký ostrov Santorini – z Vídně
17.2.2022

V létě na řecký ostrov Santorini – z Vídně

975

O této nabídce

Levné letenky na řecký ostrov Santorini ulovíte v rezervačním systému aerolinky Wizz Air. Nejlevnější zpáteční letenky z Vídně za 975 Kč na vás čekají během září, nicméně za velmi lákavé ceny jsou dostupné i týdenní pobyty během července a srpna. Ceny letenek o letních prázdninách se pohybují mezi 1 a 2 tisíci Kč, což je na hlavní sezonu naprosto skvělá cenovka. Pro porovnání nabídneme i srovnání s nabídkou tuzemského dopravce Smartwings, u něhož pořídíte zpáteční letenky z Prahy v letních měsících za ceny okolo 8 tisíc Kč…

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Do letních měsíců zbývá ještě kupa času. Aktualizované podmínky a důležité odkazy týkající se cest do Řecka vždy naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty do České republiky se pravděpodobně i v létě budou řídit „Cestovatelským semaforem“. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. A to je právě i případ Santorini. Rezervaci pobytu v exponovaných letních měsících bychom rozhodně nenechávali na poslední chvíli.

Náhled letenky z Vídně na Santorini za 975 Kč

V létě na řecký ostrov Santorini – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)