V létě do norského Stavangeru z Katowic
20.7.2020

V létě do norského Stavangeru z Katowic

465

O této nabídce

Vydejte se o letních prázdninách místo k moři za překrásnou přírodou do Skandinávie. Velice akční letenky z polských Katowic do Stavangeru můžete zakoupit již za 465 Kč. K dispozici je spousta termínů během celého srpna a první poloviny září. Akce pochází od růžového nízkonákladového dopravce Wizz Air. U této aerolinky získají nejnižší cenu pouze cestující, kteří vlastní Wizz Discount Club (WDC) členství. Pokud členství nevlastníte, budete si muset pár stovek připlatit.

Proč se vydat do Stavangeru?

Vychutnejte si vřelou severskou atmosféru, omrkněte staré město, přístav a jedno z úchvatných muzeí. Stavanger je ale především ideální branou do světa trollů a lesních víl, tak se vydejte na procházku přes majestátní hory tyčící se nad vodami Lysefjordu a dechberoucí krajinou. Zastavte se na stolové vyhlídce Preikestolen nebo poslechněte volání divočiny a pokračujte až do zapomenutého Lysebotnu. Tou pravou výzvou je drsný Kjeragbolten, kámen uvízlý vysoko mezi dvěma skalami nad děsivou kilometrovou propastí. Troufnete si na něj?

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen & září 2020
 • Termíny:
  • 4. – 8. srpen za 626 Kč (1 122 Kč bez WDC)
  • 11. – 18. srpen za 626 Kč (1 122 Kč bez WDC)
  • 18. – 22. srpen za 507 Kč (1 002 Kč bez WDC)
  • 29. srpen – 1. září za 465 Kč (943 Kč bez WDC)
  • 1. – 8. září za 507 Kč (1 002 Kč bez WDC)

Ubytování

Ubytování ve Stavangeru rozhodně nepatří mezi ta nejlevnější. Mrkněte například na tyto apartmány za 911 Kč/os./noc. Další varianty ubytování hledejte tradičně na Bookingu či AirBnB.

Další možností je dokoupení odbaveného zavazadla a vzít s sebou stan, neboť na území Norska je povoleno stanovat všude na neobdělávané půdě minimálně 150 m od obydleného stavení.

Autopůjčovna

Za tou pravou severskou přírodou se bezpochyby vydáte nejlépe díky zapůjčenému vozu. Přehled těch nejlepších nabídek aut naleznete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Katowic do Stavangeru za 465 Kč

V létě do norského Stavangeru z Katowic


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)