V jarních termínech z Vídně na Kypr – do Larnaky
2.3.2020

V jarních termínech z Vídně na Kypr – do Larnaky

511

O této nabídce

Vídeňské letiště se stalo doslova rájem nízkonákladových aerolinek. Táhne-li vás to do oblasti Středozemního moře, tak si můžete vybírat z opravdu pestré nabídky možností. A pokud se navíc, stejně jako my, rádi vyhýbáte frekventovaným termínům během letních prázdnin, pak se těšte na skutečně parádní ceny letenek. Jednou z destinací, kam vás levné letenky budou lákat, je i i ostrov Kypr ležící ve východním Středomoří. Zpáteční letenky z Vídně do kyperské Larnaky pořídíte v dubnových termínech za „pětibábu“, konkrétně za 511 Kč! 

Jako tradičně v případě Wizz Airu platí, že na inzerované ceny dosáhnou pouze Ti nejrozhodnější cestovatelé. Bonusem je pak dispozice členstvím ve Wizz Air Discount clubu, teprve těch se nejnižší ceny týkají (nicméně i bez tohoto členství jsou ceny letenek na Kypr velmi lákavé).

Jednoho dne, jak legendy povídají, se v mořské pěně nedaleko ostrova Kypr zrodila řecká bohyně lásky a krásy Afrodité. Povstala z vln a na lastuře byla nesena větrem až na obnažený břeh. Půvabná bohyně započala odívat zemi kvítím a naplňovat všechny tvory rozkoší. Ať už je legenda pravdivá anebo není, tento středomořský ostrov oslavuje Afroditinu krásu a celý sladce voní, jeho háje vás učarují. Smočte svá těla v tyrkysové vodě, kochejte se skalistými scenériemi. Žasněte nad historickým bohatstvím města Pafos a úchvatnými ruinami v Amathusu. Potěšte své chuťové pohárky místními pokrmy a omamte rozum pálenkou z hroznů zvanou zivania.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost:
 • Termíny:
  • 15. – 22. 4. za 511 Kč (bez WDC za 894 Kč)
  • 19. – 24. 4. za 511 Kč (bez WDC za 767 Kč)
  • 8. – 11. 5. za 766 Kč (bez WDC za 1 278 Kč)
  • 13. – 20. 5. za 766 Kč (bez WDC za 1 149 Kč)
  • 24. 5. – 3. 6. za 894 Kč (bez WDC za 1 278 Kč)

Ubytování

Kromě letenek za pár kaček seženete i ubytování (to bude platit zejména v dubnu). Přímo v Larnace, která se stane vaší vstupní bránou na Kypr, si bookněte tento skvěle hodnocený apartmán Lakis Court přímo v centru města za 459 Kč/os./noc. Další pěkné apartmány St. George Rent Rooms vám pak za 631 Kč/os./noc nabídnou i snídani v ceně.  Při hledání bydla jinde na ostrově se pak spolehněte klasicky na Booking, Hotels či AirBnB. 

Autopůjčovna

Budete-li na Kypru trávit více času, například onen zmíněný týden, určitě si půjčte káru. Právě díky ní se stanete naprosto flexibilními a za týden poznáte klidně celý ostrov. Mrkněte se do naší autopůjčovny a bookněte si káru rovnou v návaznosti na letenky.

 

Náhled letenky z Vídně do Larnaky za 511 Kč

V jarních termínech z Vídně na Kypr - do Larnaky

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)