USA: z Prahy do San Francisca o letních prázdninách 2021
29.9.2020

USA: z Prahy do San Francisca o letních prázdninách 2021

8 533

O této nabídce

Pro letošní rok jsou cesty do Spojených států amerických rozhodně tabu. Ovšem ohledně příštího léta jsme již v prognózách optimističtí. Proto nás zaujala nabídka letecké společnosti American Airlines, která se stává naším dnešním tipem. Zpáteční letenky z Prahy do San Francisca totiž pořídíte za parádní cenu 8 533 Kč. A to na mnoho termínů od května do srpna 2021, které naleznete přehledně sesumírované v našem kalendáři. Atraktivní jsou zejména ty o letních prázdninách. Standardně se totiž ceny letenek z pražského letiště do Kalifornie (ať již San Francisco či Los Angeles) v termínech od půlky června a dále během léta šplhají přes hranici 20 tisíc Kč. Základní tarif „Basic Economy“ pak klasicky obsahuje jen příruční zavazadlo. Za odbavené si případně budete muset připlatit 1 902 Kč/ks/směr.

Letenky společnosti American Airlines zakoupené do 31. prosince 2020 jsou navíc flexibilní. V případě změn ve vašich cestovatelských plánech můžete letenky přebookovat, přičemž budete zproštěni od poplatku za jejich změnu. Více aktuálních informací naleznete naleznete přímo na webu dopravce.

San Francisco

Říká se, že San Francisco je nejhezčím městem v USA a něco na tom bude. Vždyť právě tady mají asi nejvíce fotografovaný a nejvíce červený most na světě – Golden Gate Bridge. Nejhezčí fotky nafotíte z pláží na severní straně mostu. Pak bychom neměli zapomenout na nejslavnější vězení světa, ze kterého prý nebylo úniku – Alcatraz. Město leží na kopcích, po kterých se krom častých Hollywoodských automobilových honiček, prohání i legendární tramvaje. Jinak při procházce po Lombard street si dejte pozor, je to asi nejzakroucenější ulička světa, tak ať se vám z ní nezamotá hlava. Na závěr něco pro gurmány. Na sever od města se rozkládají slavné vinice a přímo ve městě je zas čínská čtvrť, kde prý vaří výborné dobroty z čínské kuchyně. Nezapomeňte si teplé oblečení, v San Franciscu je překvapivě frišno.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo + osobní věc (odbavené á 23 kg za 1 902 Kč/ks/směr)
  • Dostupnost: květen – srpen 2021
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Autopůjčovna

Přeci nebudete celou dovolenou trávit jen v San Franciscu. Proto určitě doporučujeme zapůjčit si auťák a vyrazit poznat i další skvosty západního pobřeží USA. Do Los Angeles to máte s auťákem za pár a pak pokračujte vstříc národním parkům Sequioa, Joshua Tree nebo Yosemite. S vlastní károu – žádný problém. Prima nabídku naleznete přímo v naší autopůjčovně sdružující přední světové hráče v tomto oboru.

Víza

Pro cesty do USA potřebujete kromě platného biometrického pasu také elektronickou registraci ESTA, kterou pořídíte snadno za 14 USD. Vše máte vyklikané během několika jednotek minut na této stránce, registrace bývá schválená obratem. Co je k ní potřeba najdete v našem návodu.

Náhled letenky z Prahy do San Francisca za 8 533 Kč

USA: z Prahy do San Francisca o letních prázdninách 2021


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště San Francisco (SFO)

American Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)