USA: Seattle o letních prázdninách
3.5.2022

USA: Seattle o letních prázdninách

10 285

O této nabídce

Na samotný závěr léta vyrazte na západ USA do Seattlu. Zpáteční letenky vychází s odletem z Mnichova na velmi slušných 10 285 Kč. Cestou tam je nutné nocovat v Helsinkách (můžete v pohodě opustit letiště a dát krátkou prohlídku města). A kdy? 16. srpna s návratem 7. září Rezervuj letenky >> Nezapomeňte, že základní tarif Economy light obsahuje jen příruční zavazadlo.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Mnichova do Seattlu za 10 285 Kč

USA: Seattle o letních prázdninách

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)