USA – Houston, Chicago, Kalifornie, Las Vegas z Vídně
26.2.2020

USA – Houston, Chicago, Kalifornie, Las Vegas z Vídně

8 938

O této nabídce

Další nálož akčních letenek do USA mají na svědomí nizozemské aerolinie KLM (v případě některých kombinací ve spolupráci s aliančními partnery Air France a Delta Airlines). V aktuální nabídce pořídíte zpáteční letenky z Vídně do USA za 8 938 Kč a vybírat můžete z opravdu pestré palety destinací. Táhne vás to na jih do Texasu? Pak zvolte letenky do Houstonu, kam jsou podobně naceněné letenky skutečnou výjimkou. Rádi byste do oblasti Velkých jezer? Pak právě na vás čekají letenky do Chicaga. A co teprve západní část USA? Nakombinujte si open-jaw letenky s příletem do Las Vegas + návratem ze San Francisca a podnikněte nezapomenutelný roadtrip po národních parcích.

Národní parky

Čekají vás dlouhé hodiny za volantem, ale budou to nejlépe prosezené hodiny ve vašem životě. Uvidíte Joshua Tree Park s nejpodivnějšími stromy na světě a vyhlídkou až do Mexika. Pana Božského – Grand Canyon v celé jeho odzbrojující dokonalosti, ve které je přírodou tvořen. Antelope Canyon kde slunce s rudými kameny modelovanými vodou do neuvěřitelných tvarů sehrává ohromující stínové divadlo. Zion – posvátné místo – nejen pro návštěvníky, ale i zvířata, kterých při brouzdání řekou zahlédnete nespočet. Bryce Canyon – čarokrásné bludiště, kde skály vypadají jako kapající svíce, jež při východu a západu slunce doslova vzplanou, stejně jako každá vaše vzpomínka na tuhle cestu.

Ubytování

Ať již vyrazíte do kteréhokoliv koutu Spojených států amerických můžete se při hledání střechy nad hlavou jako vždy spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Naplánujete-li si např. pořádný roadtrip po národních parcích na západním pobřeží USA, tak se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení nejen v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Víza

Před svou první cestou do Spojených států amerických si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Hravě to zvládnete z pohodlí domácího gauče i díky našemu návodu. 

Náhled letenky z Vídně do Houstonu za 8 992 Kč

USA - Houston, Chicago, Kalifornie, Las Vegas z Vídně

Náhled open-jaw letenky z Vídně do Las Vegas s návratem ze San Francisca do Vídně za 8 965 Kč

USA - Houston, Chicago, Kalifornie, Las Vegas z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)