Únorové letenky z Vídně na Maltu
18.1.2022

Únorové letenky z Vídně na Maltu

391

O této nabídce

Zpestřete si únor výletem na středomořský ostrov Malta. V rezervačním systému aerolinky Ryanair na vás čekají letenky z Vídně na Maltu za pár stovek. Zpáteční letenky pořídíte konkrétně za 381 Kč. K dispozici jsou jak prodloužené víkendy od pátku do pondělí, tak i delší týdenní pobyty (pondělí – pondělí). Před cestou si ale nezapomeňte zkontrolovat platnost očkovacího certifikátu: Malta nově zkrátila jeho platnost na 3 měsíce po druhé dávce, pak je třeba „booster“.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Pro cestování na Maltu je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Malta momentálně spadá do „ tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Malta je dobrý nápad i v zimě

Cítíte únavu, třesete se mrazem, všechno je šedé stejně jako deprese, že jste svou angličtinu letos nikam neposunuli? Posuňte se na Maltu! Za dobrý peníz pořídíte příjemných 20 °C, sem tam spršku i kurz angličtiny. Seznámíte se s Maltézskými rytíři, propadnete čtyři patra pod zem do chodeb nejúchvatnějšího archeologického naleziště Hal Saflieni Hypogeum a okusíte, jak chutná fenek – žádný strach, na Maltě jde o králičí maso! Náladu vám „odšedí“ barevné domečky v zátoce Anchor Bay nebo „luzzu“ barevné rybářské loďky s očima, co dohlížejí na bezpečný lov svých majitelů a také stále se usmívající místní! Pěknou zimu na Maltě!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Malty bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během zimních měsíců jsou již ceny pronájmů vozů o dost příznivější ve srovnání s hlavní letní sezonou. V příkladovém termínu na prodloužený víkend vás pronájem malého auťáku vyjde na cca 7 stovek. V případě týdenního pobytu počítejte s částkou kolem 15 stokorun.

Náhled letenky z Vídně na Maltu za Kč
Únorové letenky z Vídně na Maltu

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)