Únorová Mallorca z Vídně za pár kaček
25.1.2022

Únorová Mallorca z Vídně za pár kaček

391

O této nabídce

Baleárský ostrov Mallorca se může stát vaším cílem pro krátký únorový výlet za slunečními paprsky. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky z Vídně na Mallorcu prakticky na každý prodloužený víkend v únoru. Ty nejlevnější vás vyjdou na pouhých 391 Kč. Dopravce létá na trase každý den a od pátku do neděle dokonce 2× denně, takže si délku pobytu můžete vyladit přesně dle své chuti. Únorová Mallorca láká na příjemné počasí s denními teplotami kolem 20 °C. Otužilci pak zvládnou i koupačku ve vodách Středozemního moře, jehož teplota se ve druhém kalendářním měsíce pohybuje kolem 15 °C.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mallorcu

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Baleárské ostrovy momentálně spadají do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Mallorcy bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend vás vyjde na cca 800 Kč.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 391 Kč

Únorová Mallorca z Vídně za pár kaček


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)