Turecko: z Vídně do Istanbulu na začátku příštího roku
3.11.2023

Turecko: z Vídně do Istanbulu na začátku příštího roku

2 406

O této nabídce

S pěkným tarifem vybízejícím k výletu na pomezí Evropy a Asie přichází Turkish Airlines. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Istanbulu na letiště Sabiha Gökcen (SAW) ulovíte za pěknou cenu 2 406 Kč. K dispozici máte na výběr z termínů během prvního kvartálu příštího roku, tj. od ledna do března (viz náš přehledný kalendář níže). Lety jsou reálně operovány dceřinou aerolinkou AnadouJet a jejími Boeingy 737-800 (případně Airbusy A321neo). Navzdory tomu, že se jedná o krátké dvouhodinové lety, je na palubě podáváno občerstvení ve formě sendvičů a nealkoholických nápojů zdarma.

Veškeré informace o letišti Sabiha Gökcen v Istanbulu (SAW), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Istanbul na pár dnů je skvělou volbou

Kde Aghata Christie nejpravděpodobněji dopsala Vraždu v Orient expresu a Agent 007 točil celkem tři ze svých 24 slavných „bondovek“? V Istanbulu – městě, které i vaše sny zaručeně změní ve skutečnost! Inspirujte se vůní orientu, nepřeberným množstvím barev, přeplněnou městskou dopravou, Velkým bazarem a šíleně sladkým jablečným čajem, co tu vypijete po dobře uzavřeném obchodě. Skvostným chrámem Hagia Sofia, očekáváním rybářů lovících na mostě vedoucím ke Galatské věži. Plavbou po Bosporu kolem tajuplné dívčí Dívčí věže, projížďkou v historické tramvaji z náměstí Taxim, procházkou potemnělým podzemím v Basilica Cistern a kebabem, protože ten nikde nechutná tak dokonale, jako právě zde!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Vídně do Istanbulu za 2 406 Kč
Turecko: z Vídně do Istanbulu na začátku příštího roku

Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)