Turecko: z Prahy do zimního Istanbulu
14.1.2022

Turecko: z Prahy do zimního Istanbulu

1 784

O této nabídce

Již pouze během dneška platí promo akce tureckého nízkonákladového dopravce Pegasus Airlines, který nabízí 20% slevu na lety do Turecka. Využijte nabídky a zaleťte si do tamějšího hlavního města. Zpáteční letenky z Prahy do Istanbulu pořídíte během února a března za velmi pěknou cenu 1 784 Kč. Základní tarif „Basic“ sice obsahuje pouze příruční zavazadlo, nicméně vyšší tarif „Essentials“ s 20kg odbaveným zavazadlem vyjde pouze na malý příplatek á 10 €/směr. Pokud se tedy chystáte využít nízkého kurzu turecké liry, která za poslední rok devalvovala o více než 50 %, máte ideální příležitost vyrazit do Turecka na nákupy.

Jedinou podmínkou je registrace do věrnostního programu aerolinky – BolBol. Ta vám ovšem zabere jen pár minut a především je zdarma. Slevu poté uplatíte v posledním kroku před před platbou, kde v sekci „Special Offers“ vyberete právě inzerovanou promo akci.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Před cestou do Turecka je nutné disponovat negativním testem a nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Turecko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Pegasus
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (max. rozměry: 55 × 40 × 20 cm)
 • Dostupnost: 14. únor – 24. březen 2022
 • Platnost akce: do 14. ledna 2022
 • Příkladové termíny:
  • 17. – 22. 2. za 2 235 Kč
  • 17. – 25. 2. za 1 980 Kč
  • 24. – 28. 2. za 2 038 Kč
  • 1. – 8. 3. za 1 784 Kč
  • 11. – 15. 3. za 1 784 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyrazte do Istanbulu

Kde Aghata Christie nejpravděpodobněji dopsala Vraždu v Orient expresu a Agent 007 točil celkem tři ze svých 24 slavných „bondovek“? V Istanbulu – městě, které i vaše sny zaručeně změní ve skutečnost! Inspirujte se vůní orientu, nepřeberným množstvím barev, přeplněnou městskou dopravou, Velkým bazarem a šíleně sladkým jablečným čajem, co tu vypijete po dobře uzavřeném obchodě. Skvostným chrámem Hagia Sofia, očekáváním rybářů lovících na mostě vedoucím ke Galatské věži. Plavbou po Bosporu kolem tajuplné dívčí Dívčí věže, projížďkou v historické tramvaji z náměstí Taxim, procházkou potemnělým podzemím v Basilica Cistern a kebabem, protože ten nikde nechutná tak dokonale, jako právě zde!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Istanbulu za 1 784 Kč

Turecko: z Prahy do zimního Istanbulu


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)