Turecko: Egejská riviéra alias Dalaman z Bratislavy
21.1.2022

Turecko: Egejská riviéra alias Dalaman z Bratislavy

1 292

O této nabídce

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair s příchodem letního letového řádu obnoví spojení na sezonní lince z Bratislavy do západního Turecka na tzv. „Egejskou riviéru“. Zpáteční letenky z Bratislavy do Dalamanu ulovíte v rezervačním systému aerolinky za 1 292 Kč, a to v termínu na přelomu března a dubna. Další dva dubnové termíny jsou k dostání pouze za lehce vyšší ceny. Letenky na „teplejší měsíce“, kdy již bude Egejské moře bez problémů koupatelné nejen pro otužilce, se pohybují kolem 2,5 tisíc Kč.

Využijte nízkého kurzu turecké liry, která za poslední rok devalvovala o více než 50 %, a vyrazte na výlet do Turecka, který bude letos levnější, než kdy jindy. Dalaman z Bratislavy nebude špatná volba!

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Před cestou do Turecka je nutné disponovat negativním testem a nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Turecko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Dalamanu za 1 292 Kč

Turecko: Egejská riviéra alias Dalaman z Bratislavy


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)