Turecká Kappadokie z Prahy během jarních měsíců
27.1.2023

Turecká Kappadokie z Prahy během jarních měsíců

od 2 597

O této nabídce

Kromě pěkné akce na letenky z Prahy do Istanbulu za 1 667 Kč vylovíme z aktuální promo nabídky tureckého nízkonákladového dopravce Pegasus Airlines také levné letenky do Kappadokie! Zpáteční letenky z Prahy do města Kayseri momentálně ulovíte za parádní ceny začínající na 2 597 Kč! Základní tarif „Basic“ zahrnuje bezplatnou přepravu standardního příručního zavazadla. V obou směrech vás čeká jeden pohodový přestup na menším istanbulském letišti Sabiha Gökcen.

Promo akce platí do nedělní půlnoci (tureckého času), tj. 29. ledna 2023. Cestovní období je potom omezeno na jarní měsíce – přesněji od 1. března do 8. června 2023. Podívejte se na kompletní podmínky akce.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Kappadokie

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Pegasus
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (max. rozměry: 55 × 40 × 20 cm)
 • Dostupnost: březen – červen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 24. – 31. 3. za 3 455 Kč
  • 29. 4. – 5. 5. za 3 002 Kč
  • 11. – 14. 5. za 3 479 Kč
  • 20. – 23. 5. za 3 693 Kč
  • 3. – 5. 6. za 2 597 Kč
  • 3. – 7. 6. za 3 217 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Kappadokii si zamilujete!

To místo z pohlednic s pestrobarevnými horkovzdušnými balóny, ta nezaměnitelná vůně dálek, chuť orientu – taková je turecká Kappadokie, doslova „země krásných koní“. Kappadokii chybí moře a dlouhá odpoledne strávená sluněním, za to vás očaruje svou přírodní krásou, hlubokými kaňony, působivými skalními věžemi i celými skalními městy. V horách naleznete romantické kostelíky, poustevny a obydlí zavanutá nánosem staletí, na večerním talíři podávaném pod oranžovou oblohou pak grilovanou rybu, autentický turecký kebab doplněný výtečnou zeleninou a jako dezert slaďoučkou baklavu. Kochejte se Růžovým údolím z koňského hřbetu, sledujte tolik typické horkovzdušné balóny z terasy restaurace a okolní krajinu pak zas ze shora z balónu. Nakupte si keramiku na trhu v Avanos a tradiční koberce kelim v městečku Uçhisar, vychutnejte si Kappadokii plnými doušky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kayseri za 2 597 Kč

Turecká Kappadokie z Prahy během jarních měsíců


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)