Turecko: z Prahy do jarního Istanbulu
27.1.2023

Turecko: z Prahy do jarního Istanbulu

1 667

O této nabídce

V aktuálně probíhající promo akci tureckého nízkonákladového dopravce Pegasus Airlines ulovíte levné letenky do Istanbulu. Zpáteční letenky z Prahy do Istanbulu nejen na prodloužené víkendy během jarních měsíců pořídíte za skvělou cenu 1 667 Kč! Základní tarif „Basic“ zahrnuje bezplatnou přepravu standardního příručního zavazadla, s nímž si na pár dnů v turecké metropoli rozhodně vystačíte. A pokud byste náhodou potřebovali cestovat i s odbaveným zavazadlem, mrkněte se do našeho kalendáře.

Promo akce platí do nedělní půlnoci (tureckého času), tj. 29. ledna 2023. Cestovní období je potom omezeno na jarní měsíce – přesněji od 1. března do 8. června 2023. Podívejte se na kompletní podmínky akce.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Pegasus
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (max. rozměry: 55 × 40 × 20 cm)
 • Dostupnost: březen – červen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 23. – 27. 3. za 1 841 Kč
  • 6. – 10. 5. za 1 667 Kč
  • 13. – 16. 5. za 2 544 Kč
  • 16. – 20. 5. za 1 667 Kč
  • 20. – 23. 5. za 1 667 Kč
  • 2. – 5. 6. za 1 667 Kč
  • 3. – 7. 6. za 1 667 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na skok do Istanbulu

Pluju po Evropě, pluju po Evropě… a už pluju po Asii… To lze směle konstatovat během dobytí Istanbulu při plavbě po Bosporu. Je nádherný, originální a mimořádně kontrastní. Evropská část totiž mnohem více připomíná Asii a naopak. Zatímco v Evropě se s dalšími miliony lidí ztrácíte v uličkách Velkého bazaru či bazaru s kořením prošpikovaným vůní orientu, žasnete při pohledu na Modrou mešitu se šesti minarety, noříte se pod zem v Basilica Cistern, kde bez následků hledíte do očí hlavě Medúzy, v Asii pak šplháte na Galatskou věž a oddychujete na kopci Camlica s vyhlídkou na město, kde není ani noha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Istanbulu za 1 667 Kč

Turecko: z Prahy do jarního Istanbulu


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)