Tropická Panama nejen o letních prázdninách
22.9.2022

Tropická Panama nejen o letních prázdninách

11 763

O této nabídce

Super akce! Lufthansa nabízí zpáteční letenky do Panamy z Norimberku za parádních 11 763 Kč, a to na širokou škálu termínů od dubna až do července příštího roku. Toto období je na Panamě vedlejší turistickou sezónou, můžete tedy očekávat prázdné pláže, nižší ceny hotelů a dalších služeb a autentické zážitky při poznávání země. V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou kabinových zavazadel s tím, že větší zavazadlo musí splňovat limit 55 × 40 × 23 cm a hmotnost 8 kg, menší zavazadlo pak podléhá limitu 40 × 30 × 10 cm bez omezení hmotnosti. Cena za přepravu 23kg odbaveného zavazadla činí 65 EUR/75 USD za směr.

Dokonalé pláže, nádherné džungle a potápění

Tropický ráj porostlý neprostupnými deštnými lesy, kde se vlhkým vzduchem třepotají křehká křídla motýlů a poletují pestrobarevní papagájové za zvukové kulisy kuňkání žab a řevu divokých jaguárů. Malý kus země spojující dva kontinenty a dva oceány, obsypaný kaňkami písku, drobných ostrůvků, s kokosovými palmami a neobjevenou pláží. Podmořské akvárium zdobené korály, obývané úchvatným životem. Do toho džungle mrakodrapů, střídaná ruinami minulosti a temperamentem původních indiánských kmenů. Taková je Panama.

Podmínky pro cestování

Cestování do Panamy

Nově není nutné pro vstup na území Panamy splňovat v souvislosti s epidemií COVID-19 žádné speciální podmínky. Aktuální podmínky sledujte blíže době vašeho odletu na stránkách Velvyslanectví ČR v Bogotě a na panamském webu TourismPanama.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Panamy

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky do Panamy

Tropická Panama nejen o letních prázdninách

 


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)