TOP: business class letenky z Berlína do Peru
5.9.2023

TOP: business class letenky z Berlína do Peru

23 400

O této nabídce

EDIT (5. 9. 2023, 17:00): Vypadá to, že party skončila. Pokud jste si s dopravcem zahráli a vystavené letenky máte v emailu, dejte jim nyní pár týdnů oddych a vyčkejte, jak se k celé dnešní situaci postaví aerolinka LATAM.

Voilá! Taková rána máme nejraději. V nabídce letecké společnosti LATAM se urodily velmi atraktivní letenky do jihoamerického Peru. Zpáteční letenky z Berlína (BER) do Limy (LIM) v prémiové cestovní třídě alias business class ulovíte za fantastickou cenu 23 400 Kč. K dispozici jsou také zpáteční letenky s cílem andském městě Cuzco (CUZ), které bývalo centrem Incké říše a leží nedaleko legendární památky Machu Picchu. Tato kombinace vyjde na 24 770 Kč – řiďte se vypsanými termíny níže a při hledání pouze upravte cílovou destinaci.

S nákupem příliš dlouho neotálejte, se dá očekávat brzká korekce tarifu. A letenky rozhodně plaťte kartou… Oproti tomu s plánováním cesty a dokupováním dalších služeb (ubytování či navazující přískoky po Jižní Americe) zatím určitě počkejte. Letecká společnost může i již vystavené letenky zrušit. Až následující týdny ukáží, jestli nám (cestovatelům) vystavené letenky skutečně vydrží v platnosti.

Přískoky z německé metropole do Madridu (MAD) či Londýna (LHR) standardě operují Iberia resp. British Airways. Následně vás již čeká dlouhý zaoceánský let do peruánské Limy na palubě Boeingu 787-9 Dreamliner. Po celou jeho dobu se můžete těšit na všechny prémiové služby, které cestování v business class slibuje.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky na dálkovém letu (Boeing 787-9 Dreamliner) na transkontinentálních letech
  • prvotřídní catering během letu 
  • možnost navštívit letištní salonky v Berlíně, Madridu/Londýně i Limě
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Peru

Cestování do Peru je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Peru“.

Náhled letenky z Berlína do Limy za 23 400 Kč
TOP: business class letenky z Berlína do Peru
Náhled letenky z Berlína do Cuzca za 24 770 Kč
TOP: business class letenky z Berlína do Peru

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Madrid (MAD)

Iberia

LATAM Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)