TOP! Azorské ostrovy přímým letem z Norimberku
10.3.2022

TOP! Azorské ostrovy přímým letem z Norimberku

402

O této nabídce

Poslední dny tu máme doslova jednu pecku větší než druhou! Irský nízkonákladová společnost Ryanair před pár okamžiky nahrála do svého rezervačního sytému letenky na zcela nové lince z Norimberku na Azorské ostrovy – konkrétně na ten největší z nich, Sao Miguel. A zpáteční letenky s odletem na inauguračním letu jsou dostupné za naprosto nesmyslnou cenu neboli 16 €! Takže ještě jednou: zpáteční letenky na přímých letech z Norimberku na Azorské ostrovy za 402 Kč. Žel je za tuto cenu dostupný pouze jeden jediný, a to od 2. do 9. dubna. Následující lety (bude se létat vždy 1× týdně v sobotu) jsou během jarních měsíců sice o trochu dražší, ale květnové letenky za 1 818 Kč lze také označit za extrémně žhavé zboží!

S nákupem letenek v příkladovém termínu rozhodně neotálejte. V době publikace příspěvku, pár minut po nahrání letenek do rezervačního systému, jich sice zbývá za inzerovanou cenu dostatek, nicméně očekáváme, že po nich velmi rychle zapráší…

PS: Ostrov Sao Miguel jsme křížem krážem projeli v druhé polovině února. Destinaci můžeme jen a jen doporučit! Kdyby vás cokoliv k výletu na Sao Miguel zajímalo, napište nám do komentářů. 🙂

Podmínky pro cestování

Cesta na Azorské ostrovy

Před cestou na Azory je momentálně nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Azorských ostrovech“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: duben 2022
  • Termíny:
    • 2. – 9. 4. za 402 Kč
    • 7. – 14. 5. za 1 818 Kč
    • 21. – 28. 5. za 1 818 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za nápad o nezaplacení. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Zkuste se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. V příkladovém termínu vás pronájem malého vozu vyjde na 5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Norimberku do Ponta Delgady za 402 Kč

TOP! Azorské ostrovy přímým letem z Norimberku


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)