TOP akce! Kubánská Havana z Prahy
12.2.2020

TOP akce! Kubánská Havana z Prahy

9 816

O této nabídce

Z dílny Turkish Airlines momentálně létá jedna atraktivnější nabídka než druhá. Již jsme vás informovali o super letenkách do Panamy i Kolumbie. Další destinací, kam si nyní můžete zaletět z Prahy za skutečně bezkonkurenční cenu, je oblíbená Kuba. Zpáteční letenky na trase Praha – Havana vás vyjdou na 9 816 Kč! A to je cena, která by rozhodně neměla nechat chladným žádného cestovatele, v jehož plánech se pro letošní rok Kuba nachází. Dostupné termíny hledejte v našich kalendářích níže. Výběr je však poměrně omezený na několik termínů během května, června a října. Jedinou kaňkou na kráse jsou pak delší přestupy v Istanbulu, které vás čekají v rámci obou dvou směrů.

Kuba je ostrov plný hudby a rytmického tance, nejen ručně balené voňavoučké doutníky a lahodný rum jej proslavily po celém světě. Barevnými ulicemi měst tam líně projíždí staré automobily a Havana je muzeem celé kubánské historie. Královské palmy tam před spalujícím sluncem chrání jemňoučký písek exotických pláží a okolní příroda je naprosto panenská, plná nespoutaných vodopádů dávajících vodu tajným lagunám. Mogotes krasového údolí Viñales tvoří spolu s okolními plantážemi jedinečný krajinný koktejl. Ovšem přes všechny krásy úchvatné Kuby, jakkoli klišé se to může zdát, snad největším důvodem proč tuhle zem Latinské Ameriky tak milovat jsou její lidé. Na nesnadném pozadí a s pokřivenou historií a přesto vždy pohostinní, milí a usměvaví. Objímají se a líbají na pozdrav i rozloučení a jejich dobrosrdečnost je upřímná.

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární AirBnB a další možnosti naleznete i na Bookingu.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

 

Náhled letenky z Prahy do Havany za 9 816 Kč

TOP akce! Kubánská Havana z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)