Parádní letenky z Prahy do Kolumbie
12.2.2020

Parádní letenky z Prahy do Kolumbie

10 529

O této nabídce

Po včera inzerovaných levných letenkách z Prahy do Panamy se v rezervačních systému Turkish Airlines objevily také hodně lákavé letenky do sousední Kolumbie. Zpáteční letenky z Prahy do hlavního města Bogotá stojí parádních 10 529 Kč, což je cena na kterou se v pravidelných akcích turecké aerolinky nedostanete ani při odletu z Vídně. Routing klasicky obsahuje jeden přestup v Istanbulu během cesty do cílové destinace i zpět. Těšit se můžete také na kvalitní palubní servis a štědrou zavazadlovou politiku dopravce. Ten vám dovolí přepravit rovnou dva kusy odbavených zavazadel. Kolumbie se řadí mezi ty prozatím méně „profláklé“ latinskoamerické země a z našeho pohledu je velmi atraktivní. Proto využijte současnou akci a vydejte na sever Jižní Ameriky třeba v termínu od 12. do 25. března.

Díky nechvalné minulosti ovládané drogovými kartely je Kolumbie turismem téměř nepoznaná, a tak její příroda zůstává panenská a krásná a města si stále drží svůj původní temperament. Její předkolumbovské i koloniální stavby jsou rozesety po rozmanité krajině, neprostupné deštné lesy, obývané rozkošnými lenochody, anakondami i nesmírně nádhernými kolibříky, střídají mohutné kopce, kávové plantáže, sluncem zalité pláže a tyrkysový oceán. Spousta míst je tu posvátných a ta energie z nich srší. Tak se vydejte procvičit si španělštinu s usměvavými domorodci, nebojte se, přivítají vás s otevřenou náručí.

Ubytování

Ubytování v Bogotě i jinde po Kolumbii hledejte tradičně na osvědčeném Bookingu, Hotels či AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Bogoty za 10 529 Kč

Parádní letenky z Prahy do Kolumbie

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)