Panama z Vídně
11.2.2020

Krásná i divoká Panama z Prahy a Vídně

od 10 446

O této nabídce

Poznej zemi, která odděluje Jižní a Střední Ameriku – Panamu. Levné letenky do Panamy nyní seženete v nabídce Turkish Airlines při odletech z Prahy i Vídně. Levnější jsou letenky na trase Praha – Panama, a to za velmi pěkných 10 446 Kč. Trasu Vídeň – Panama seženete během jarních a podzimních měsíců za sympatických 11 739 Kč. V ceně je již odbavené zavazadlo, které se bude během delších pobytů určitě hodit.

Panama je hrází mezi pirátským Karibikem a tichem Pacifiku. Je malou zemí, a přesto tak nádhernou. Je tou pravou exotikou, plnou neprostupných džunglí, majestátních hor, skřeku pestrobarevných ptáků a volání drzých opic. Pyšní se neprobádanými ostrovy s naprosto panenskou přírodou. Nekonečné pláže s jemným bílým pískem stíní masivní vulkány, kokosy a slaďounké ovoce tu jsou doslova na dosah ruky. Nad třpytivou hladinou přilehlých vod skáčou skotačiví delfíni, zvlášť při západu slunce, se skleničkou osvěžujícího seca v ruce, je to dokonalý kýč.

Jak se na cestu pořádně připravit, aby sis jí užil naplno, se dočteš u nás v příspěvku >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg /ks
  • Dostupnost: únor – červen, srpen – listopad 2020
  • Termíny:

Ubytování

Po příletu do Panama City naleznete pohodové zázemí v tomto čtyřhvězdovém DoubleTree Hotelu by Hilton za 592 Kč/os./noc anebo v tomto oblíbeném TRYPu by Wyndham se skvělým hodnocením za 618 Kč/os./noc. Levnější variantou pak bude tento tříhvězdový Hotel Palazzo za 290 Kč/os./noc. Další bydlo během cest po Panamě velmi jednoduše seženete na Bookingu či Hotels.com. 

Víza

K návštěvě Panamy nepotřebují občané České republiky kromě platného cestovního pasu žádné další dokumenty. ​​​​​​​

 

Náhled letenky z Prahy do Panamy za 10 446 Kč

Panama z Vídně

Náhled letenky z Vídně do Panamy za 11 739 Kč

Panama z Vídně


Bude se hodit

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)