Thajsko: z Vídně na ostrov Phuket
12.11.2021

Thajsko: z Vídně na ostrov Phuket

10 995

O této nabídce

Na začátku tohoto týdne jsme vám přinesli tip na levné letenky s cílem na Seychelském souostroví od aerolinky Etihad Airways. Dnes v rezervačním systému tohoto dopravce zalovíme ještě jednou a upozorníme vás na další zajímavou nabídku. Zpáteční letenky z Vídně na ostrov Phuket jsou dostupné za 10 995 Kč. Základní tarif obsahuje odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem 20 kg. Routing pak zahrnuje jeden pohodový přestup v Abú Dhabí v obou směrech.

Využijte této prima možnosti a zaleťte si do Thajska – např. v termínu od 9. do 22. prosince >> REZERVUJ ZDE.

Podmínky pro cestování

Aerolinka Etihad Airways požaduje po všech cestujících (na všech letech – i v případě pouhého tranzitu via Abú Dhabí) negativní PCR test (ne starší 72 hodin).

Cesta do Thajska

Před cestou do Thajska je třeba předložit očkovací certifikát (min. 2 týdny po dokončení schématu) a negativní PCR test před cestou (ne starší 72 hodin). Další PCR test cestovatelé podstupují po příletu do Thajska (na hotelu). Dále bude nutné disponovat rezervací ubytování v hotelu z programu SHA+ (bude ale stačit jedna noc, neboť výsledky popříletového testu byste měli obdržet do 24 hodin) a cestovním pojištěním  (min. krytí 50 000 USD vč. krytí výdajů spojených s COVID-19). A poslední povinností je získání tzv. Thailand Passu (vyplňte min. 7 dní před odletem).

Výjimka se vztahuje na děti mladší 12 let, které cestující s očkovanými rodiči. Ty z pochopitelných důvodů nemusí dokládat očkovací certifikát a vystačí si s negativním PCR testem před cestou.

Více informací se dočtete na stránkách Velvyslanectví ČR v Bangkoku nebo na těchto thajských stránkách (přehledné infografiky).

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Thajsko, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Phuket za 10 995 Kč

Thajsko: z Vídně na ostrov Phuket


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)