Etihad zlevňuje letenky na exotické Seychely – z Vídně
8.11.2021

Etihad zlevňuje letenky na exotické Seychely – z Vídně

12 496

O této nabídce

Po měsíci se opět objevují akční letenky na Seychely od aerolinky Etihad Airways. Tentokráte však s ještě příjemnější cenovkou – zpáteční letenky z Vídně na Seychely pořídíte za 12 496 Kč. Základní tarif „Value“ obsahuje také odbavené zavazadlo s limitem 23 kg a routing zahrnuje jeden pohodlný přestup na letišti v Abú Dhabí (cestou z Vídně do Abú Dhabí pak ještě technický stopover v Miláně).

Mezi zlevněnými letenkami naleznete i ty na vánoční termín od 16. do 26. prosince 2021 >> REZERVUJ ZDE nebo také velmi hezkou kombinaci se zastávkou ve Spojených arabských emirátech za 13 006 Kč >> REZERVUJ ZDE.

Podmínky pro cestování

Aerolinka Etihad Airways požaduje po všech cestujících (na všech letech – i v případě pouhého tranzitu via Abú Dhabí) negativní PCR test (ne starší 72 hodin).

Cesta na Seychely

Pro vstup na území Seychel musí všichni cestovatelé doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin), vyplněný zdravotnický formulář (do aplikace budete nahrávat všechny byrokratické náležitosti a lze ji vyplnit nejdříve 72 hodin před cestou na Seychely), pojištění kryjící výlohy spojené s onemocněném COVID-19 a rezervaci v certifikovaném ubytovacím zařízení.

Cesta zpět

PCR test na Seychelách si můžete zarezervovat skrze tuto stránku – ceny začínají na 105 €. Cestovatelé využívají služeb aerolinky Etihad Airways získají navíc 15% slevu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“.  Seychely jsou nyní zařazeny do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na Seychely

Mají pověst nejvyššího luxusu, rovnajícího se luxusní částce, která vám během návštěvy Seychel proteče peněženkou. Nejsou tu jen 5* hotely, ale i „skromnější“ penziony. Dopřejte si díky nim opravdový přepych, jež vám nabídnou úchvatné, zcela osamocené pláže se sněhobílým pískem. Nebo nejvybranější lahůdky z čerstvých ryb z fantastické kreolské kuchyně. Noblesní je tu i šnorchlování mezi korálovými útesy s milionem nejrozmanitějších tvorů. Oslnivé je také setkání s obrovskými želvami, kterým jsou Seychely útočištěm. V té nejvyšší společnosti se ocitnete, obletováni netopýry a pestrobarevnými ptáky, ve Vallée del Mai – rukou nedotčeném deštném pralese. Nespočet těch nejluxusnějších zážitků si odvezete ze Seychel!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

PS: Nezapomeňte, že váš hotel musí disponovat příslušnou certifikací (viz tento seznam ubytovacích zařízení).

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 12 496 Kč

Etihad zlevňuje letenky na exotické Seychely – z Vídně

Náhled letenky z Vídně na Seychely se zastávkou v Abú Dhabí na cestě zpět za 13 006 Kč

Etihad zlevňuje letenky na exotické Seychely – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)