Thajsko na Vánoce i Nový rok: do Bangkoku z Vídně i Mnichova
26.1.2023

Thajsko na Vánoce i Nový rok: do Bangkoku z Vídně i Mnichova

11 463

O této nabídce

Začít v lednu plánovat, kde strávíte další Vánoce či oslavíte příchod roku 2024? Pro někoho možná brzy, ke změně názoru vám ale snadno dopomůže aktuální parádní nabídka saúdskoarabské národní letecké společnosti Saudia. Na jejích křídlech se totiž můžete vydat z Mnichova či Vídně do Bangkoku přes vánoční svátky za mimořádné ceny, které startují na 11 463 Kč! Standardně přitom ceny letenek v tomto nejexponovanějším ročním období neklesají pod 20 tisíc Kč. Základní tarif „Guest Basic“ u Saudie tradičně obsahuje přepravu odbaveného zavazadla zdarma. V obou směrech na vás čeká jeden klidný přestup na moderním letišti v Džiddě.

Ještě o pár stovek levněji můžete ulovit letenky v podzimních termínech během září, října či listopadu. Všechny možné termínové kombinace: open-jaw letenky s odletem z Vídně a návratem do Mnichova, open-jaw letenky z Mnichova / do Vídně nebo klasické zpátečky z Bavorska tradičně naleznete přehledně sesumírované v našich kalendářích níže.

Náš tip: Bezkonkurenčně nejžhavější termínovou kombinací je odlet z Vídně 19. prosince 2023 a návrat do Mnichova 2. ledna 2024 (dolet z JV Asie připadá na první večer kalendářního roku). V Thajsku si užijete nejen pohodové vánoční svátky, ale také oslavíte Nový rok! Příkladovou kombinaci za 11 463 Kč >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Thajsko na Vánoce!

Exotická destinace jihovýchodní Asie vábí svými krásami náročné turisty i skromné baťůžkáře. Buddhistické království s tisíci skvostných chrámů otevírá svou náruč poznání, vznešené sochy Buddhů hlídají své poddané. Thajci jsou nesmírně dobří lidé, vždy usměvaví a ochotní. Ochutnejte místní kuchyň, lahodnou a pikantní, a poddejte své tělo uvolňující thajské masáži. Romantické ostrůvky ve stínu kokosových palem štědře nabízí své bělostné pláže, barevný svět okolních hloubek obývají hvězdice, kouzelné sasanky a karety obrovské. Tak nakoukněte pod hladinu, poznejte nespoutanost divoké džungle, projeďte se tuk-tukem a nezapomeňte ani na šílený Bangkok!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled open-jaw letenky z Vídně do Bangkoku a návratem z Bangkoku do Mnichova za 11 463 Kč

Thajsko na Vánoce i Nový rok: do Bangkoku z Vídně i Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)