Tchaj-wan: z Budapešti do Tchaj-peje s odbaveným zavazadlem
12.7.2023

Tchaj-wan: z Budapešti do Tchaj-peje s odbaveným zavazadlem

11 990

O této nabídce

Místo, kde se moderní metropole snoubí s divokou přírodou – takový je Tchaj-wan. Navštivte tento exotický ostrov díky aerolince Air China, která nabízí letenky z Budapešti do Tchaj-peje (TPE) za 11 990 Kč, a to včetně odbaveného zavazadla. Termíny za tuto cenu jsou dostupné od konce prosince do příštího března. Nechť je příkladovým termínem odlet 19. a návrat 28. ledna. Po cestě tam i zpět se připravte na jeden přestup v čínském hlavním městě Pekingu (PEK). Při přestupu do 24 hodin máte nárok na hotel zdarma.

Jak již zmiňujeme výše, v ceně letenky na Tchaj-wan máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu si vezmete příruční zavazadlo s max. rozměry 55 × 40 × 20 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Během letů se bude podávat občerstvení a nápoje.

Jak do Budapešti? Letecké přískoky najdete jako vždy v našem vyhledávači. Další možností je vydat se vlakem či autobusem.

Tchaj-wan – velkoměsta i divočina na jednom ostrově

Jedinečný kus země dělící Jihočínské moře od Filipínského, portugalskými objeviteli kdysi pojmenován Ilha Formosa, neboli krásný ostrov. Svému jménu skutečně dostává, mísí v sobě nádheru nespoutané přírody a nepoznaných míst, super moderní metropoli a neuvěřitelně vstřícný lid. Poznejte tuhle netradiční destinaci, zůstaňte na pár dní v hlavním městě Taipei, tolik toho nabízí. Například starobylý chrám Longshan ovoněný východním náboženstvím, úchvatné sbírky čínského umění, a celému panoramatu dominující neskutečnou Taipei 101, věž ve tvaru bambusu, symbolizující dlouhověkost. Poctěte svou návštěvou rokli Taroko a její Svatyni věčného jara, vnímejte magický klid obklopující jezero Slunce a Měsíce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Tchaj-wan a přestup v Číně

Při cestách na Tchaj-wan se nemusíte prokazovat očkováním či negativním testem. Po příletu obdržíte zdarma antigenní test, který použijete pouze v případě, že se nebudete cítit fit. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Tchaj-wanu“.

Před letem do Číny si musíte udělat antigenní test, který nesmí být starší než 48 hodin. Pro přestup v Číně nepotřebujete víza. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Budapešti do Tchaj-peje za 11 990 Kč
Tchaj-wan: z Budapešti do Tchaj-peje s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Tchaj-pej Taoyuan (TPE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)