Švýcarsko: z Prahy do Ženevy na víkend
27.9.2021

Švýcarsko: z Prahy do Ženevy na víkend

1 128

O této nabídce

Hledáte-li inspiraci na podzimní víkendový výlet, mrkněte se také do nabídky aerolinky easyJet. V jejím rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Ženevy za 1 128 Kč. Odlety jsou plánovány na páteční odpoledne, zatímco návraty na nedělní poledne. V cenové hladině do dvou tisícovek pořídíte letenky na jeden říjnový a tři listopadové víkendy.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švýcarska

V případě cesty do Švýcarska musíte před cestou vyplnit tento příjezdový formulář. Dále je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

 • negativní AG ne starší 24 hodin;
 • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 16 let. Více informací o cestách do Švýcarska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Bernu.

PS: Budete cestovat s negativním testem a zdržíte se na území Švýcarska déle než 4 dny? Pak je třeba podstoupit v zemi druhý test na vlastní náklady…

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Švýcarsko je nyní zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

 • Rezervujte: přes stránky dopravce EasyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: říjen & listopad 2021
 • Příkladové termíny:
  • 8. – 10. 10. za 1 548 Kč
  • 12. – 14. 11. za 1 128 Kč
  • 19. – 21. 11. za 1 128 Kč
  • 26. – 28. 11. za 1 128 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Ženevy

Navštivte kraj čokolády a sýrů, přesný jako hodinky. Svůj výlet úchvatným Švýcarskem začněte v Ženevě, je úplně jiná, než byste čekali. I když je kosmopolitním centrem a domovem velkých organizací, působí spíš jak klidná vesnička pokojně ležicí na břehu průzračného Ženevského jezera. Nabízí malebné staré město i světově proslavený CERN. Ženeva je ale především branou k naprosto dechberoucímu hornatému okolí, k romantickým výhledům na zámek Château de Chillon a k vinným révám Lavaux.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 1 128 Kč

Švýcarsko: z Prahy do Ženevy na víkend


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)