Super LM zájezdy z Prahy do Thajska: přímé lety na Krabi
6.1.2023

Super LM zájezdy z Prahy do Thajska: přímé lety na Krabi

19 990

O této nabídce

Nemáte plány na nadcházející týden? Co takhle si na poslední chvíli dopřát dovolenou v jihovýchodní Asii a zaletět si na výlet do Thajska? Díky super last minute nabídce zájezdů od české cestovní kanceláře Čedok máte možnost již zítra večer (tj. v sobotu 7. ledna v 21:30) odletět k Andamanskému moři. Ceny zájezdů z Prahy do Thajska na Krabi začínají již na 19 990 Kč – za tuto cenu pořídíte týdenní pobyt ve 4* Hotelu Ibis Styles Krabi Aonang se snídaní v ceně. K dispozici jsou na výběr i další hotelové resorty s polopenzí či dokonce plnou penzí a cenami od 20 do 30 tisíc Kč.

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner  polského národního dopravce LOT Airlines), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je zatím stále  „jako dřív“ (spekuluje se sice o zavedení povinnosti předkládat očkovací certifikáty – ta ale . Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád: 
  • 7. 1. -> Praha – Krabi -> 21:30 – 14:15 (+1)
  • 15. 1. -> Krabi – Praha -> 16:15 – 22:35
 • Hotely:
  • 4* Hotel Ibis Styles Krabi Aonang za 19 990 Kč (se snídaní)
  • 4* Hotel Krabi Chada Resort za 19 990 Kč (polopenze)
  • 4* Hotel Krabi Tipa Resort za 19 990 Kč (se snídaní)
  • 4* Hotel Centara Anda Dhevi Resort & Spa za 20 490 Kč (se snídaní)
  • 4* Hotel Chada Thai Village Resort za 21 290 Kč (s polopenzí)
  • 5* Hotel Mida Grande Resort Phuket za 23 990 Kč (se snídaní)
  • 4* Hotel Andaman Beach Phuket za 24 990 Kč (se snídaní)
  • 4* Hotel Andaman Embrace Patong za 26 480 Kč (se snídaní)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Dovolená na Krabi

Být divochem, námořníkem, gurmánem, lenochem i flamendrem zároveň se zdá být nemožné, avšak do první návštěvy thajského Krabi! V husté džungli se prodíráte k horkým pramenům a smaragdovému jezeru Emerald Pool, běháte po Pláži na Phi Phi Leh jako Leonardo, proplouváte mezi ostrůvky na kajacích a navštívíte Susan Hoi – pláž zkamenělých mušlí, přilehlý Ko Tapu, který je známý jako ostrov Jamese Bonda. Ochutnáte úchvatné banánové palačinky se sladkým mlékem, špízy se všemi druhy masa či nejrozmanitější mořské plody. Pak se svalíte do písku na Railay Beach, té z nejkrásnějších pláží světa, kde, až se setmí, zažijete pravou „krabskou“ zábavu! Tuláka tisíce tváří z vás udělá Krabi!

Náhled zájezdu z Prahy na Krabi za 19 990 Kč

Super LM zájezdy z Prahy do Thajska: přímé lety na Krabi


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)