Super akce: jihoamerický Ekvádor z Ženevy
2.5.2023

Super akce: jihoamerický Ekvádor z Ženevy

3 367

O této nabídce

Pozor, pozor, přicházíme s pecka akcí! Ulovte si ultra levné letenky ze Švýcarské Ženevy do Ekvádoru od luxusních 3 367 Kč. Do cílové destinace (města Guayaquil) se vydáte na křídlech Brussels Airlines a Aviancy. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v New Yorku. Jako příkladový termín uvádíme odlet 9. a návrat 19. listopadu. Termínů je k mání více a jejich výčet naleznete v modrém rámečku níže.

S přískoky do Ženevy ještě pár dní počkejte a poté si je snadno vyhledejte v našem vyhledávači.

Podmínky pro cestování

Cesty do Ekvádoru

Pro vstup do Ekvádoru již nepotřebujete očkování, test ani vstupní formulář. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ekvádoru“.

Pro přestup na území USA potřebujete elektronickou registraci ESTA. Bílý dům oznámil, že od 11. 5. ruší povinnost předkládat očkovací certifikát, přestup v USA je tedy z tohoto ohledu volný. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Nádherný Ekvádor, na který budete vzpomínat celý život

Ekvádor leží v Jižní Americe, je zemí několika tváří. První tvář je zarostlá neprostupným deštným pralesem, neváhejte ani minutu a jeďte poznávat hmyz gigantických rozměrů, kajmany, anakondy a exotické ptactvo. Naučíte se o léčivých účincích amazonských rostlin i o nebezpečí, které džungle skrývá. Druhou tváří Ekvádoru jsou zasněžené vrcholky And. Trek přes skaliska k laguně Quilotoa vám sebere dech, stejně jako procházky kolem jezera Cuicocha nebo skrze národní park Cajas. Jen pozor na nadmořskou výšku, ať vám nesebere dech doslovně! Třetí ekvádorskou tvář omývají vody Tichého oceánu, nechte svá těla znavená cestováním odpočinout na zlatém písku u města Canoa.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ženevy do Ekvádoru za 3 367 Kč
Super akce: jihoamerický Ekvádor z Ženevy

Bude se hodit

Letiště Ženeva (GVA)

Avianca

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)