Středoamerická Panama z Berlína
16.9.2021

Středoamerická Panama z Berlína

10 139

O této nabídce

Táhne vás to na výlet mimo evropský kontinent? A co třeba Panama? V aktuální nabídce španělské aerolinky Iberia ulovíte levné letenky z Berlína do Panamy za 10 139 Kč. Termíny jsou dostupné od listopadu 2021 až do jarních měsíců (s výjimkou druhé poloviny prosince) a přehledně seřazené je naleznete tradičně v našem kalendáři. Základní tarif „Basic“ obsahuje standardní příruční zavazadlo i občerstvení. V obou směrech vás čeká jeden pohodlný přestup na letišti v Madridu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Panamy

Panama minulý týden zjednodušila vstupní podmínky pro všechny očkované cestovatele, neboť začala uznávat vakcinační certifikáty (je třeba být min. 2 týdny po finální dávce). Neočkovaní cestovatelé musí před vstupem do země doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin). Dále je třeba vyplnit tento příjezdový formulář. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Bogotě (bohužel neaktualizováno) a na webu VisitPanama

Návrat z Panamy do Evropy

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Panama, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

PS: Podmínky pro návrat do Německa, kam budete přilétat, se od těch českých aktuálně výrazně neliší. Německý příjezdový formulář netřeba vyplňovat. Disponovat však musíte dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci. Alternativně lze použít i negativní test (AG ne starší 48 hodin nebo PCR ne starší 72 hodin).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit do Panamy?

Panama je hrází mezi pirátským Karibikem a tichem Pacifiku. Je malou zemí, a přesto tak nádhernou. Je tou pravou exotikou, plnou neprostupných džunglí, majestátních hor, skřeku pestrobarevných ptáků a volání drzých opic. Pyšní se neprobádanými ostrovy s naprosto panenskou přírodou. Nekonečné pláže s jemným bílým pískem stíní masivní vulkány, kokosy a slaďounké ovoce tu jsou doslova na dosah ruky. Nad třpytivou hladinou přilehlých vod skáčou skotačiví delfíni, zvlášť při západu slunce, se skleničkou osvěžujícího seca v ruce, je to dokonalý kýč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud nechcete strávit celou dovolenou na jednom místě, bude půjčení vlastní káry v Panamě tou ideální volbou. Mrkněte se do naší autopůjčovny a road-trip nabere reálné obrysy…

Náhled letenky z Berlína do Panamy za 10 139 Kč

Středoamerická Panama z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Madrid (MAD)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)