Střední Itálie: z Vídně do Perugie i o letních prázdninách
20.7.2023

Střední Itálie: z Vídně do Perugie i o letních prázdninách

od 862

O této nabídce

Vydejte se do malebné střední Itálie. Aerolinka Ryanair servíruje levné letenky z Vídně do Perugie, jejichž cena začíná na 862 Kč. Termíny jsou dostupné i na letní prázdniny, tedy od srpna až do října, třeba na prodloužené víkendy od soboty do úterý. Nejlevnější termín je k mání na týdenní návštěvu Itálie od 19. do 26. září.

V ceně nejlevnějšího tarifu u Ryanairu máte příruční zavazadlo s maximálními rozměry 40 × 25 × 20 cm. Kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm vás v rámci služby Priority vyjde od 467 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 392 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete objevovat krásy Apeninského poloostrova, určitě tak učiňte pomocí půjčeného auta. To si snadno zarezervujte přes naši autopůjčovnu. Půjčovné menšího, ale skvělého a naprosto dostačujícího automobilu vás vyjde od 966 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cesty do Itálie jsou již zcela bez omezení. Aktuální informace naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Vídně do Perugie za 862 Kč
Střední Itálie: z Vídně do Perugie i o letních prázdninách

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)