Střední Amerika: z Mnichova do Guatemala City
7.2.2023

Střední Amerika: z Mnichova do Guatemala City

10 757

O této nabídce

Dlouhodobě nízké ceny letenek do střední Ameriky nabízí aerolinka United Airlines při odletu z bavorského Mnichova. Jedněmi z nejlevnějších jsou ty s cílovou destinací v Guatemale! Zpáteční letenky z Mnichova do Guatemala City ulovíte v rezervačním systému dopravce za pěknou cenu 10 757 Kč. Termíny jsou dostupné od února do začátku květnu. Inspirovat se můžete tradičně v našem kalendáři.

Základní tarif „Basic Economy“ zahrnuje bezplatnou přepravu příručního zavazadla. Cestovatelé, kteří se bez odbaveného zavazadla (á 23 kg) neobejdou, zvolí letenky ve vyšším tarifu za 13 612 Kč. Cestou do střední Ameriky i zpět do střední Evropy vás čeká vždy jeden přestup na území USA – nejčastěji v Houstonu či Washingtonu (vzhledem k dostatku možností routingu si můžete vybrat dle vlastní preference – na zpáteční cestě vás v tomto městě totiž čeká delší layover, který bude přímo vyzívat k rychlému ochutnání vybraného metropole).

Podmínky pro cestování

Cesta do Guatemaly

Cestování do Guatemaly je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Guatemale“.

Přestup v USA: pro přestup na území Spojených států platí stejné podmínky jako pro vstup – tudíž očkovací certifikát, vstupní formulář a elektronickou registraci ESTA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz objevovat Guatemalu

Země starých Mayů a dramatických scenérií, sopek, pralesů a nad nimi stoupající páry. Na své dovolené ve Střední Americe nevynechejte návštěvu hlavního města Guatemala City, pulzující životem a barvami umění a super moderními restauracemi, které si zamilují všichni foodies. Vyfoťte se s nebesky modrým jezerem Atitlán, mystickým a skrývajícím mnohá tajemství — ruiny města pod jeho hladinou. Vrcholem celé cesty nemůže být nic jiného než komplex mayských pyramid Tikal, natolik rozsáhlý, že nasáváním jeho atmosféry můžete s lehkostí strávit i několik dní. Východ slunce s černými siluetami pyramid na ohňovém pozadí si nenechte ujít, určitě stojí za brzké vstávání.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Guatemaly za 10 757 Kč
Střední Amerika: z Mnichova do Guatemala City

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)