Střední Amerika: dubnový San Salvador z Mnichova
21.12.2022

Střední Amerika: dubnový San Salvador z Mnichova

11 403

O této nabídce

Akční letenky do středoamerického státu San Salvador omývaného vodami Tichého oceánu se neobjevují každý týden. Relativně opomíjenou destinaci v porovnání se sousedního zeměmi se nyní můžete vydat procestovat díky levným letenkám od letecké společnosti Air Canada. Ta nabízí zpáteční letenky z Mnichova do San Salvadoru za velmi pěknou cenu 11 403 Kč. K dispozici jsou dubnové termíny, vč. těch přes Velikonoce!

Základní tarif „Basic“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla. Letenky s odbaveným zavazadlem ve vyšším tarifu „Standard“ vyjdou na 14 tisíc Kč. Routing pak obsahuje jeden pohodový přestup v kanadském Torontu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Salvadoru

Cestování do Salvadoru je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Salvadoru“.

Kvůli tranzitu na kanadském letišti nezapomeňte na elektronickou registraci eTA. 

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky do Salvadoru

Staňte se cestovatelskými pionýry a objevte téměř nepoznané krásy maličké středoamerické země El Salvador – doslova „Spasitel“. Pobřeží omývané Tichým oceánem je surfařskou mekkou a zároveň rájem potápěčů, na chráněných plážích dokonce můžete pozorovat kladení vajíček mořských želv.

Díky své poloze na Ohnivém kruhu je El Salvador ale především zemí sopek a nádherných procházek zvlněnou krajinou, výstup na Santa Anu rozhodně nesmí chybět ve vašem itineráři. Zdejší pralesy jsou obývané velkými savci a pestrobarevnými motýly, a pokud vás kromě panenské přírody láká i bohatá historie, nechte se ohromit úchvatným dědictvím starých Mayů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do San Salvadoru za 11 403 Kč

Střední Amerika: dubnový San Salvador z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)